Lietuvos verslo kolegija – Lietuvos kolegijų darbuotojų sporto šventės trečiosios vietos nugalėtoja

2023 m. birželio 10 d. Šventojoje vyko Lietuvos kolegijų darbuotojų sporto šventė.

Žaidynėse dalyvavo atstovai iš šių kolegijų: Lietuvos verslo kolegija, Kauno technikos kolegija, Kauno miškų aplinkos inžinerijos kolegija, Klaipėdos valstybinė kolegija, Vilniaus kolegija, ir Šiaulių valstybinė kolegija.

Šis renginys – ilgametė tradicija, kuri suvienija kolegijų atstovus ne tik rungtyniavimui, bet ir bendrystei.

Šiame, jau 23 kartą kolegijas subūrusiame renginyje, Lietuvos verslo kolegijos komanda pelnė net 3 medalius ir iškovojo trečiąją vietą bendroje įskaitoje.

Metimo į krepšį rungtyje geriausiai sekėsi praktikų vadovei doc. Rasai Romerytei-Šereikienei – jai atiteko antroji vieta. Mini golfo rungtyje Teisės katedros vedėja doc. Renata Šliažienė užėmė trečiąją vietą.