LSKL didysis finalas startuos kova Klaipėdoje

Šiandien 17 val. Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) į Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) pirmąją finalo kovą stos Klaipėdos universiteto (KU) studentai. Jų varžovai išties galingi - daugkartiniai lygos čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai.

Serijoje yra kaunamasi iki dviejų pergalių, tad klaipėdiečiams labai svarbu namuose pasiekti pergalę.

Kol kas antrųjų finalo rungtynių, vyksiančių Kaune, data nėra žinoma.

Jei prireiks trečiųjų rungtynių, jos vyktų Klaipėdoje.

„Laukia sunkus mūšis su čempionaiis. Visi žinome, kokia VDU komanda yra galinga ir ambicinga. Kviečiame savo sirgalius atvykti palaikyti mūsų komandos. Juk sirgaliai - tarsi papildomas žaidėjas. Tą įrodė ir sunki LSKL pusfinalio serija, kur būtent sirgaliai žaidėjus įkvėpė ir galiausiai paskutinėmis sekundėmis iškovojome pergalę“, - „Vakarų ekspresui“ sakė KU treneris Mindaugas Stašys.

Jis apgailestavo, kad šįkart KU komandai negalės padėti traumą patyręs neptūnietis Nojus Mineikis, o dėl kito „Neptūno“ žaidėjo, Oskaro Pleikio, pagalbos kol kas yra klaustukas.

„Neptūnui“ dabar kiekviena LKL kova yra labai svarbi dėl geresnės pozicijos LKL turnyro lentelėje, tad reikia suprasti ir juos", - sakė KU treneris.

Jis viliasi, kad pavyks sukurti tikrą kovą.

„Labai norėtųsi finalo serijoje išnaudoti aikštės pranašumą ir perrašyti LSKL istoriją. To iš visų jėgų ir sieksime“, - akcentavo M. Stašys.

VDU treneris Arūnas Juknevičius dėl pirmų finalo rungtynių taip pat daug pozityvo neturi.

„Liūdnokos mintys, kadangi savo gretose pirmosioms rungtynėms Klaipėdoje neturėsime trijų iš keturių savo LKL žaidėjų - Alytaus “Wolves„ krepšininko Vitalijaus Kozio, Kėdainių “Nevėžio-Optibet„ žaidėjo Tito Sargiūno ir Prienų “Labas GAS„ atstovo Edo Valento. Kad ir kaip būtų, turime maksimaliai nusiteikti pirmosioms finalo rungtynėms ir kautis maksimaliai“, - sakė VDU treneris.

LSKL reguliariajame čempionate KU ir VDU ekipos pasidalijo po pergalę.

Kaip klostysis pirmosios finalo rungtynės, išvysime jau šįvakar nuo 17 val. Klaipėdos sporto rūmuose.

Žiūrovams įėjimas į LSKL rungtynes - nemokamas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder