Lygiosiomis sužaidęs „Kauno Žalgiris“ išsaugojo galimybę žengti į kitą Čempionų lygos etapą

Antrosiose UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo rungtynėse trečiadienį „Kauno Žalgiris“ ir Oršos „Viten“ sužaidė lygiosiomis 3:3 (0:1). Kitose grupės rungtynėse „Barcelona“ net 9:2 sutriuškino Valensijos „Levante“ komandą.

LNK nuotr.

Pirmoje susitikimo pusėje be Justino Zagursko rungtyniavę žalgiriečiai turėjo daugybę progų pasižymėti ir įmušti įvartį, tačiau to padaryti niekaip nesugebėjo.

Savo ruožtu Baltarusijos čempionai sugebėjo pasinaudoti grubia kauniečių klaida prie jų vartų, kai Artemas Yakubovas pelnė vienintelį įvartį pirmoje mačo pusėje – 0:1.

Iškart po pertraukos Dentinho auklėtiniai įjungė aukštesnę pavarą ir greitai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą.

Iš pradžių rezultatą išlygino Bolo, po keleto akimirkų pranašumą „Kauno Žalgiriui“ jau suteikė Vitinho, o persvarą tolimu ir tiksliu baudos smūgiu padidino Arthuras – 3:1.

Tiesa, pranašumu aikštės šeimininkai pasidžiaugė tik apie dešimt žaidimo minučių, kadangi varžovams greitai pavyko rezultatą išlyginti.

„Viten“ žaidimas be vartininko davė vaisių dar neįpusėjus antram kėliniui, kai įvartį po rikošeto pelnė Artemas Rosas.

Likus žaisti aštuonias minutes iki dvikovos pabaigos rezultatą išlyginti sugebėjo Evgenijus Peremitinas – 3:3.

Per likusį rungtynių laiką komandos įvarčių nepelnė ir mačas baigėsi lygiosiomis 3:3, o komandos iškovojo pirmuosius savo taškus.

Penktadienį „Žalgirio“ arenoje kauniečių lauks dvikova su „Barcelona“, o „Viten“ kausis su „Levante“. Trečią vietą užimsiančios komandos likimas paaiškės žvelgiant į geresnį įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumą.

Organizatorių nuotr.

Evaldas Šemiotas

Sidebar placeholder