„Neptūnas“ apgynė namų tvirtovę: Klaipėdoje krito penki įvarčiai

Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai po mėnesio pertraukos į stadioną grįžo pergalingai - Klaipėdoje vykusiose Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos („Top sport“) čempionato rungtynėse rezultatu 3:2 (2:2) nugalėjo Panevėžio „Ekraną“.

Pirmasis įvartis į „Ekrano“ vartus krito jau penktąją dvikovos minutę - pasižymėjo Daniel Omokhoa Ilevbare.

Vos po poros minučių kurioziškas incidentas nutinka jau prie „Neptūno“ ekipos vartų - neptūnietis Nazar Vyzdryk nežiūrėdamas norėjo kamuolį galva grąžinti vartininkui Pijui Petkevičiui, bet vartų sargas buvo kiek atitolęs nuo vartų ir perdavimas virto įvarčiu į savus vartus. Rezultatas tampa lygus - 1:1.

42 susitikimo minutę D. Ilevbare vėl taikliu smūgiu išvedė „Neptūną“ į prieį - 2:1, tačiau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką svečiai išlygina rezultatą - 2:2. Pasižymėjo „Ekrano“ legionierius Adewale Abdulgafar Obalola.

Po pertraukos ilgai įvarčio laukti nereikėjo - jau 56 dvikovos ninutę vėl „Ekrano“ vartus nuginklavo D. Ilevbare - 3:2.

Per likusią rungtynių dalį aikštės šeimininkai svečiams intrigos sukurti nebeleido ir šventė pergalę.

„Manyčiau, kad mes pelnytai laimėjome, nors ir buvo sunkios rungtynės. Per pertrauką pasikalbėjome, kad negalime gauti tų "pigių" įvarčių. Vyrai tą suprato, klaidų buvo mažiau. Po mėnesio pertraukos pradėti nėra lengva, tikėkimės, kad tas įdirbis ateis“, - kalbėjo „Neptūno“ vyr. treneris Valdas Trakys.

Pertraukos metu klaipėdiečių komandos sudėtyje įvyko keletas pasikeitimų: prisijungė atakuojančio plano žaidėjas iš Sakartvelo Otar Kobakhidze, taip pat jauni bei perspektyvūs futbolininkai - Nojus Šimkus ir Matas Dumalakas.

„Neptūnas“ po šios pergalės su 34 taškais išlieka antroje LFF „Top sport“ I lygos turnyrinės lentelės pozicijoje.

Pirmoje pozicijoje su 38 taškais žengia Vilniaus „Riteriai“.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais rugpjūčio 3 dieną išvykoje prieš Mažeikių „Atmosferos“ ekipą. Artimiausios neptūniečių rungtynės Klaipėdos centriniame stadione - rugpjūčio 9 d. Į uiopstamiestį atvyks „Panevėžio B“ komanda.