„Neptūno“ merginos kovos dėl vietos finale

„Adma Moterų lygoje“ Klaipėdos „Neptūnas“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą. Martyno Airošiaus auklėtinės išvykoje 70:58 (20:17, 22:12, 11:11, 17:18) įveikė Kauno „Aistes-LSMU“. Ar Klaipėdos komanda pateks į finalą, spręsis lemiamoje kovoje jau šį trečiadienį.

Taip pat jau paaiškėjo, kad kitos uostamiesčio komandos - Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkės kovos dėl trečiosios vietos. Pusfinalyje jos pralaimėjo seriją rezultatu 2-0 Vilniaus „Kibirkšties“ komandai. Vilnietės žais finale.

Pralaimėjo namuose

Priminsime, kad pirmąsias pusfinalio serijos rungtynes „Neptūno“ krepšininkės namuose netikėtai triuškinančiai pralaimėjo 95:64.

Antrosiose rungtynėse jau po dviejų kėlinių „Neptūno“ komanda susikrovė 13 taškų persvarą (42:29). Trečiajame ketvirtyje vyko nerezultatyvus žaidimas, kai abi komandos pelnė vos po 11 taškų. Galiausiai per lemiamą ketvirtį Klaipėdos klubas išsaugojo dviženklį pranašumą ir užtikrintai laimėjo lemiamas pusfinalio serijos rungtynes.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Uliana Datsko. Jos sąskaitoje - per 28 minutes 15 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit., 4/6 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 22 naudingumo balai.

Kauno komandai Tyra Buss per 36 minutes pelnė 16 taškų (5/10 dvit., 1/9 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Lemiamos serijos rungtynės vyks trečiadienį (balandžio 12-ąją) 18 val. BĮ Sporto bazių valdymo centro salėje, Dariaus ir Girėno g. 10, Klaipėdoje.

„Neptūno“ merginoms labai reikia žiūrovų palaikymo. Pirmąjį pusfinalio susitikimą Klaipėdoje stebėjo tik 60 krepšinio aistruolių.

Neatlaikė spaudimo

Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkės antrąsias pusfinalio rungtynes žaisdamos namuose pradėjo kovingai. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus - 21:21.

Tačiau jau antrajame kėlinyje išryškėjo „Kibirkšties“ pranašumas. Kertinis rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai vilnietės šeimininkėms leido pelnyti vos 8 taškus, o pačios pabėgo į priekį (58:44) ir užtikrintai užbaigė pusfinalio seriją.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Karolina Kazočiūnaitė, per 28 minutes pelniusi 18 taškų (4/5 dvit., 3/3 trit.). Ji taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Klaipėdos komandai Lina Loceniece per 29 minutes pelnė 18 taškų (2/5 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 9 naudingumo balus.

Priminsime, kad Vilniaus ekipa pirmąsias serijos rungtynes laimėjo 74:59.