„Panevėžys“ įtikinamai susitvarkė su „Nevėžiu“

35-ajame „Optibet A lygos“ ture „Panevėžio“ komanda iškovojo komfortabilią pergalę. Po nepriekaištingo pirmojo kėlinio panevėžiečiai 3:0 (3:0) nukovė turnyro autsaiderį Kėdainių „Nevėžį“.

Šiaurės Aukštaitijos ekipa startavo sėkmingai ir jau aštuntą turėjo dvigubą galimybę įmušti. „Nevėžio“ vartininkas Robertas Granauskas buvo priverstas gelbėti savo vartus, kai puikiai sureagavo į klastingą Ernesto Veliulio smūgį į vartų kampą. Atšokusį kamuolį Rafaelis Floro galva smūgiavo pro šalį.

Panevėžiečių atakos toliau kėlė problemas gynyboje neįtikinamai žaidusiems svečiams, kurie pirmą kartą nudegė 21 minutę. Tautvydas Eliošius atliko tolimą perdavimą baudos aikštelėje dešinėje atsidengusiam E. Veliuliui, o šis tiksliai smūgiavo į vartus.

33 minutę Joao Martinso auklėtiniai pelnė antrąjį įvartį. Nors R. Granauskas baudos aikštelėje atrėmė pirmąjį varžovų smūgį, T. Eliošius atšokusį kamuolį stipriu smūgiu pasiuntė į vartų tinklą. Tai buvo ketvirtasis ukmergiškio įvartis šių metų čempionate.

Kėlinio pabaigoje šeimininkai pavertė rezultatą triuškinamu. R. Floro atakos krašte pasinaudojo Soichiro Suzuki klaida ir atliko perdavimą priešais vartus išnirusiam Elivelto, kuris nesunkiai pelnė 7-ąjį savo įvartį šiame sezone.

Po pertraukos „Panevėžys“ toliau išlaikė kontrolę savo rankose, bet „Nevėžis“ kelis kartus ambicingai pagrasino varžovų vartams.

Pirmiausia, Junioras Timite patogioje pozicijoje smūgiavo šalia vartų, o vėliau Karolis Rukuiža ambicingu smūgiu buvo sudrebinęs skersinį.

Panevėžiečiai taip pat ne kartą siuntė kamuolius į baudos aikštelę, bet Dariaus Gvildžio treniruojami kėdainiečiai padarė viską, kad pralaimėjimas netaptų gėdingu.

Panevėžio ekipa iškovojo užtikrintą pergalę, kuri leido jiems sumažinti atsilikimą nuo trečioje vietoje žengiančio „Kauno Žalgirio“ iki keturių taškų. „Nevėžis“ (10 tšk.) sezoną baigs dešimti.