Paplūdimio teniso turnyras Nidoje sulaukė didelio dėmesio, dalyvių sąraše pasirodė ir Rolandas Mackevičius

Trečiasis, tradicija tampantis „Neodenta Nida Beach Tennis Cup“ turnyras, paskutinį liepos savaitgalį, į Nidą pritraukė paplūdimio teniso mylėtojus.

Gausios mėgėjų ir profesionalų gretos, prieš tai buvusių varžybų dalyvių skaičių lenkiančios daugiau nei tris kartus, buvo išskirstytos į pogrupius.

„Tikslingos grupės žaidėjams suteikė galimybę atskleisti savo gebėjimus, turnyrą pavertė tikru sporto festivaliu, o Nidą – paplūdimio teniso sostine.“, – dalinosi asociacijos „Judėk sveikai“ direktorius Giedrius Pauža.

„Neodenta Nida Beach Tennis Cup“ turnyre dalyvavo gausybė naujų, o taip pat ir ištikimų paplūdimio teniso mylėtojų, kurių gretose - žymių žmonių veidai.

 

Šiauriniame paplūdimyje, greta „Kupolo“, varžėsi verslininkas bei daugkartinis Dakaro ralio dalyvis Darius Vaičiulis, du kartus Europos čempionu tapęs, F2 vandens formulių lenktynininkas Edgaras Riabko ir verslininkas bei televizijos laidų vedėjas Rolandas Mackevičius, socialiniuose tinkluose po varžybų pasidalinęs džiugių emocijų nestokojančia nuotrauka ir mintimis apie paplūdimio tenisą.

 

„Beach tenisas užvaldė!“, – rašė Rolandas.

Išskirtiame Lietuvos kurorte vykstantis turnyras pasižymėjo ypatinga rėmėjų dovanų bei prizų gausa, jaukia atmosfera ir šiltais bendruomene tampančių sportininkų įspūdžiais.

Pirmos vietos pergales pelnė:

Ieva Gelažankaitė ir Andrius Jurga (Mix Pro grupė),

Gerda Zykutė ir Gabija Drūteikaitė (moterų Pro grupė),

Tadas Janulis ir Andrius Jurga (vyrų Pro grupė),

Emilija Šakalienė ir Vaidas Stoškus (Mix Masters grupė),

Kristina Raščiuvienė ir Vaida Savickienė (moterys Masters grupė),

Vaidas Stoškus ir Andrius Nikelis (vyrų Masters grupė).

„Neodenta Nida Beach Tennis Cup“ planuojama organizuoti ir kitais metais, o šie planai džiugina tiek organizatorius, tiek sportininkus bei Nidos sporto kultūros bei bendruomeniškumo puoselėtojus.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder