Pasaulio čempionato aštuntfinaliai - jau be Klaipėdos

Trečiadienio vakarą prasideda pasaulio salės futbolo („futsal“) čempionato aštuntfinaliai, tačiau jame Klaipėdos vardas jau nebefigūruoja.

Pasaulio čempionato dalyviai su Klaipėda atsisveikino jau pirmadienio vakarą, kai baigėsi grupės varžybos, o lemiamos čempionato kovos bus tęsiamos tik Vilniuje ir Kaune.

Aštuntfinalio susitikimai

Trečiadienį nuo 17.30 val. pirmame aštuntfinalio mūšyje Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje susitiks Rusijos futbolo sąjunga ir Vietnamas, o nuo 20 val. Kauno „Žalgirio“ arenoje kausis Venesuela ir Marokas.

Ketvirtadienį planuojami trys aštuntfinalio susitikimai: nuo 17.30 val. susitiks Brazilija ir Japonija („Žalgirio“ arena), nuo 17.30 val. - Argentina ir Paragvajus (Vilniuje), nuo 20 val. - Kazachstanas ir Tailandas (Kaune).

Rugsėjo 24 diena (penktadienį) aštuntfinalio kovas baigs trys ekipos: nuo 17.30 val. Uzbekistanas-Iranas (Vilnius), nuo 20 val. Portugalija-Serbija (Kaunas), nuo 20 val. Ispanija-Čekija (Vilnius).

Klaipėdoje - smūgis JAV

Visą savaitę Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vykęs pasaulio salės („futsal“) futbolo čempionatas baigtas įspūdingu Serbijos rinktinės pasirodymu: net 7:0 (4:0) sutriuškinta JAV rinktinė. Prieš tai vykusiose pirmadienio vakaro rungtynėse Ispanijos salės futbolo rinktinė rezultatu 4:1 įveikė Angolos ekipa.

„Pirmą kartą gyvai stebėjau aukščiausio lygio salės futbolo kovas. Įspūdžių - daug. Tačiau reikia pripažinti, kad prieš dešimtmetį Lietuvoje vykęs Europos krepšinio čempionatas akivaizdžiai emocijomis, atmosfera ir sirgalių kiekiu nukonkuruoja salės futbolą. Net nėra ką lyginti.

Juk krepšinis - antroji Lietuvos religija, o pas mus salės futbolas nėra toks populiarus. Tačiau nepaisant visko, reikia pasidžiaugti, kad Klaipėdoje vyksta toks tarptautinis sporto renginys“, - „Vakarų ekspresui“ sakė klaipėdietis Arūnas Kupšys.

Jis ragino nepamiršti, kad pasaulio salės futbolo čempionatas Lietuvoje vyksta pirmą kartą per visą istoriją, o Europoje - net po 25 metų pertraukos.

„Kad ir kaip būtų, Lietuva ir Klaipėda įsirašė į istoriją ir pasaulio salės futbolo žemėlapį. Smagu, kad ir aš bei visi klaipėdiečiai galėjo tapti šios istorijos dalimi“, - sakė A. Kupšys.

Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas „Vakarų ekspresui“ sakė, kad Lietuvos futbolo federacijos dėka šį renginį nemokamai galėjo pamatyti per 1 000 Klaipėdos apskrities vaikų.

„Už šią galimybę asmeniškai noriu padėkoti LFF vadovybei. Jaunajai mūsų apskrities kartai iš arti pamatyti pasaulio salės futbolo žvaigždes - svarbus ir reikšmingas įvykis. Pats asmeniškai sulaukiau daug padėkų“, - pabrėžė R. Žvingilas.

Sidebar placeholder