Pasaulio „Grand Prix“ etape Grenoblyje A. Reed ir S. Ambrulevičiui aukščiau pakilti sutrukdė kritimas

Stipria gaida (iškovotais sidabro medaliais tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose „Budapest Trophy“) pradėję naująjį sezoną, šokėjai ant ledo Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius toliau džiugina savo nuostabiais pasirodymais.

Šį savaitgalį A. Reed ir S. Ambrulevičius startavo pasaulio „Grand Prix Internationaux de France“ etape. Po išraiškingos bei emocionalios hip hop‘o ritmu persmelktos trumpsios programos mūsų pora, surinkusi 64,43 taško, užėmė 8 vietą. Apmaudu, kad abu sportininkai atliekant elementą griuvo ir tai jiems kainavo net 10 taškų.

Visgi džiugina tai, kad teisėjus sužavėję programos išpildymu, šokėjai antrais parodymais (programos komponentais) užėmė 4 vietą, surinkę 32,05 taško.

Laisvojoje programoje A. Reed ir S. Ambrulevičius nuostabiai perteikę šokį, kurį statė Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas, užėmė 6 vietą.

Tačiau kritimas trumpojoje programoje neleido mūsų duetui pakilti aukščiau. Laisvojoje programoje visi 9 teisėjai už programos komponentus jiems vėl skyrė 4 vietą – 48,63 taškus.

Tad jei mūsų pora būtų išvengusi net 10 taškų kainavusio kritimo, bendrojoje įskaitoje ji užimtų 4 vietą. O dabar ji tenkinosi 8 vieta tarp 10 porų.

„Grand Prix Internationaux de Franceetapo nugalėtojais tapo daugkartiniai pasaulio ir Europos dailiojo čiuožimo čempionai Prancūzijos atstovai Gabriella Papadakis ir Guillaume Cizeron, antrą vietą užėmė kanadiečiai Piper Gilles ir Paul Poirier, treti – Rusijos atstovai Alexandra Stepanova ir Ivan Bukin.

A. Reed ir S. Ambrulevičiaus kitą savaitgalį laukia antrasis pasaulio „Grand Prix“ etapas, kuris vyks Sočyje (Rusija), o gruodžio 7-12 d. mūsų čiuožėjai varžysis „Challenger Series“ varžybose „Golden Spin of Zagreb“ Sisake (Kroatija).