Plaukikų viltys skęsta Tokijo baseine

Olimpiniame Tokijo baseine šiandieną pasirodė dar du Lietuvos plaukikai - Danas Rapšys ir Kotryna Teterevkova. Abiems sportininkams ši diena nebuvo sėkminga ir į finalines kovas „nuplaukti" nepavyko.

K. Teterevkova 200 m plaukimo krūtine atranką nuplaukė per 2 minutes ir 26 sekundes ir galutinėje įskaitoje užėmė 23-iąją vietą, o nuo pusfinalio ją skyrė daugiau nei pustrečios sekundės.

Atrankoje nugalėjo Tatjana Schoenmaker iš Pietų Afrikos Respublikos.

Jai pavyko pagerinti Olimpinį rekordą, o iki pasaulio rekordo pritrūko vos 0,05 sek. Antroji liko amerikietė Lilly King, o trečioji - rusė Jevgenija Čikunova.

Po plaukimo K. Teterevkova kaltino nuovargį: „Rezultatas nebuvo geriausias, iki asmeninio rekordo pritrūko sekundės. Labai ilgai atsigaudinėjau po 100 metrų krūtine rungties pusfinalio".

Vyrų 200 metrų kompleksinio plaukimo atrankoje D. Rapšys finišavo per 1 min. 59,9 sek.

Lietuviui labiausiai „kortas sumaišė" plaukimas krūtine, po kurio iš trečiosios vietos nukrito į paskutiniąją aštuntą.

D. Rapšys išlipęs iš baseino pernelyg nuliūdęs nebuvo, nes tai nėra jo pagrindinė rungtis: „Šiandien esu kur kas labiau atsipalaidavęs ir buvo įdomu pamatyti, ką galiu nuveikti šioje rungtyje.

Kadangi paskutinį kartą kompleksiniu būdu plaukiau gal prieš du metus, net negaliu kažko daugiau pakomentuoti, bet šiaip šį plaukimą vertinu pakankamai neblogai"

Galutinėje įskaitoje Danas Rapšys buvo 33-ias, pirmąją vietą užėmė amerikietis Michaelas Andrew.

Antras liko šveicaras Jeremy Desplanchesa, o trečias - Naujosios Zelandijos atstovas Lewis Clareburt. 

K. Teterevkovai šios Olimpinės žaidynės jau baigtos, o D. Rapšio laukia estafetės rungtis.

Sidebar placeholder