Pokalbis su 2003 metų Europos krepšinio čempionais

Klaipėdos sportininkų namai tęsia Lietuvos krepšinio 100-mečiui skirtą pokalbių ciklą „Klaipėdos krepšinio žvaigždės“. Jau lapkričio 17 dieną (ketvirtadienį) nuo 17 val. krepšinio sirgaliai bus pakviesti į diskusiją su 2003 metų Europos krepšinio čempionais Arvydu Macijausku, Sauliumi Štombergu ir Eurelijumi Žukausku.

Organizatoriai skelbia, kad bus prisimintos džiugios akimirkos, mažai kam žinomos užkulisinės detalės ir atskleisti įdomūs su Klaipėdos krepšiniu susiję istoriniai faktai.

Diskusija-pokalbis Sportininkų namuose vyks be žiūrovų, tačiau visa tai tiesiogiai bus transliuojama Klaipėdos LAM - renginiai „Facebook“ paskyroje.

Norintieji užduoti rūpimus klausimus šiems garsiems Klaipėdos sportininkų namų svečiams gali juos siųsti el. paštu [email protected] ir diskusijos moderatoriai tiesioginės transliacijos metu juos užduos.

Šio renginio organizatoriai - Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos sportininkų namai ir Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla kviečia visus aktyviai dalyvauti, užduodant klausimus ir tiesiogiai stebint videotransliaciją.

Šis pokalbių ciklas - Lietuvos krepšinio 100-mečio minėjimo renginių Klaipėdoje programos dalis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder