Prieš olimpinę atranką - pergalės Latvijoje

Lietuvos paplūdimio tinklinio rinktinės nariai, tarp kurių ir klaipėdietis Audrius Knašas bei Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės Ieva Dumbauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė, išskrido į Hagą (Nyderlandai) kur birželio 23-26 dienomis vyks CEV Kontinentinės taurės finalinis etapas.

Šių varžybų laimėtojai savo šaliai iškovos kelialapius į Tokijo olimpines žaidynes.

Puikios nuotaikos į turnyrą vyksta Lietuvos vyrų rinktinė. Abi komandos paskutinę repeticiją surengė Latvijos paplūdimio tinklinio čempionato „Ergo Open“ pirmajame etape.

Iki pat finalo nukeliavo ir sidabro medaliais džiaugėsi Robertas Juchnevičius ir Artūras Vasiljevas. Jie lemiamoje kovoje dėl aukso rezultatu 0-2 (15:21, 17:21) pralaimėjo olimpinių žaidynių prizininkui Martinš Plavinš ir Edgars Točs.

Ketvirtfinalyje R. Juchnevičius ir A. Vasiljevas 2-0 (21:17, 21:14) įveikė tautiečius Liną Petravičių ir Edviną Vaškelį, o pusfinalyje 2-0 (21:14, 21:12) pranoko latvius Sandrį Andrejevs ir Toms Benjavs.

Trečiąją vietą užėmė kita Lietuvos rinktinės pora - A. Knašas ir Patrikas Stankevičius. Jie pusfinalyje 0-2 (10:21, 19:21) nusileido minėtiems favoritams M. Plavinš ir E. Točs, o kovoje dėl trečiosios vietos 2-0 (21:14, 21:19) įrodė pranašumą prieš S. Andrejevs ir T. Benjavs.

GERA REPETICIJA. Lietuvos tinklininkai Latvijoje džiaugėsi sidabro ir bronzos medaliais. volejbols.lv nuotr.

GERA REPETICIJA. Lietuvos tinklininkai Latvijoje džiaugėsi sidabro ir bronzos medaliais. volejbols.lv nuotr.

Trečiadienį Hagoje Lietuvos vyrų komanda aštuntfinalyje susitiks su pajėgia Vokietijos komanda. Tarp visų 32 Hagoje besivaržysiančių porų A. Vasiljevas ir R. Juchnevičius turi 23-ią reitingą, o A. Knašas ir P. Stankevičius - 27-ą.

Vokietijai atstovaus Nilsas Ehlersas ir Larsas Fluggenas (4 reitingas) bei Alexanderis Walkenhorstas ir Svenas Winteris (13 reitingas).

Nyderlanduose varžysis ir Lietuvos moterų rinktinė - I. Dumbauskaitė ir G. Grudzinskaitė (18 reitingas) bei Monika Paulikienė ir Urtė Andriukaitytė (31 reitingas).

Mūsiškės aštuntfinalyje susitiks su Graikijos komanda. Šiai šaliai atstovaus Vasiliki Arvaniti ir Panagiota Karagkouni (10 reitingas) bei Eleni Baka ir Maria Klepkou (28 reitingas).

Pergalės atveju ketvirtfinalyje Lietuvos vyrai žaistų arba su čekais, arba su ispanais, o moterų ketvirtfinalyje lauktų Lenkijos ir Čekijos poros nugalėtojos.

Šiame turnyre nedalyvaus paplūdimio tinklininkai, kurie jau yra užsitikrinę vietas olimpinėse žaidynėse. Tarp tokių jau yra 10 moterų ir 12 vyrų ekipų iš Europos.

Primename, kad kelialapius į Tokijo olimpines žaidynes jau turi du Klaipėdos atstovai - imtynininkas Mantas Knystautas ir sunkiaatletis Arnas Šidiškis. Jei dar prisidėtų ir mūsų tinklinio atstovai, būtų puiku.

Sidebar placeholder