Prieš „Vilties bėgimą“ - „Vilties treniruočių diena“

Jau šį sekmadienį Klaipėdos gatvėse į tradicinį „Vilties bėgimą“ įsilies tūkstančiai klaipėdiečių ir miesto svečių, o dieną prieš šį bėgimą - šeštadienį - Atgimimo aikštėje organizuojama „Vilties treniruočių diena“.

„Tai savotiškas apšilimas prieš “Vilties bėgimą„ ir šeimų subūrimas į vieną vietą. Kviečiami dalyvauti visi - nuo kūdikių iki senjorų. Šeimoms ruošiame linksmas ir azartiškas sportines rungtis, kūdikiams - ropliukų varžybas, mamytėms - treniruotes su vežimėliais.

Visus kviečiame dalyvauti specialiai renginiui paruoštose grupinėse treniruotėse. Renginys iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo, taigi visose veiklose dalyvių lauks prizai ir siurprizai“, - „Vakarų ekspresui“ pasakojo renginio koordinatorė, sveikatingumo studijos „Ginsvė“ vadovė Daiva Palubinskaitė.

„Vilties treniruočių diena“ organizuojama jau penktą kartą. Tai paramos renginys-akcija, skirta Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklai paremti.

Renginio organizatoriai - sveikatingumo studija „Ginsvė“, Šv. Pranciškaus onkologijos centras ir Šv. Pranciškaus Asyziečio vienuolynas. Ropliukų varžybas ir šeimų, vaikų sportines rungtis organizuoja sporto klubas „Startukas“.

Renginio metu dalyviai su Jūrate Malejeva pieš ant lentelių, iš kurių bus sudarytas „Vilties bėgimo“ ženklas, vyks įvairios edukacinės veiklos su „Family LAB Academy“. Taip pat vyks YAMAHA muzikos mokyklos pasirodymas (mokytoja Giulnara Poloneičik). Atlikėjai - vos nuo pusės metukų iki keturių metukų vaikučiai ir tėveliai.

„Vilties treniruočių dienos“ programa:

9.30 val. „Stroller workout“ - mamyčių su kūdikiais vežimėliuose treniruotė (trenerė Dovilė Čiegienė).

10 val. „Joimove baby“ - šokiai su kūdikiais nešioklėse (trenerė Indrė Neimantė).

10.30 val. Brolių pranciškonų palaiminimas kūdikiams ir šeimoms.

10.35 val. Ropliukų turnyras, vežimėlių slalomas.

11.15 val. YAMAHA vaikų pasirodymas.

11.30 val. Šeimų estafetės.

11.30 val. Intervalinė treniruotė (Rita Girdvainytė).

12 val. ZUMBA su Ingrida Viršuliene.

12.30 val. ZUMBA su Sigita Laurinaitiene.

13.30 val. „Roller“ volai su Danute Jurgeliene.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder