Simai Simai, nors dabar būk realistas...dabar laimet tris rungtynes su Utena , kaip ir tau patekti i Seima, na gal dar padovanot Utenai Neptuno treneri su visais piniginiais to trenerio priedais ir Neptuno direktoriu su jo Šlipsu, bet ir tai iš sapnų kategorijos.
Deja
Deja,
Su kebabų ekspertu treneriu nieko nelaimėsit
Blaivus
Blaivus,
Geda uz toki rezultata.
Bičiulis
Bičiulis,
Sveiki visi ir būkim 🙏🤗. Mano nuomone, būkim biedni, bet teisingi ir realistai. Neįmanoma (išskyrus stebuklą 😲) laimėt 3 rungtynių iš eilės ...
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Simai Simai, nors dabar būk realistas...dabar laimet tris rungtynes su Utena , kaip ir tau patekti i Seima, na gal dar padovanot Utenai Neptuno treneri su visais piniginiais to trenerio priedais ir Neptuno direktoriu su jo Šlipsu, bet ir tai iš sapnų kategorijos.
Su kebabų ekspertu treneriu nieko nelaimėsit
Geda uz toki rezultata.
Sveiki visi ir būkim 🙏🤗. Mano nuomone, būkim biedni, bet teisingi ir realistai. Neįmanoma (išskyrus stebuklą 😲) laimėt 3 rungtynių iš eilės ...
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.