Raimondas Krilavičius prieš skandalingąjį brazilą Rodrigo Mineiro: šią akistatą galiu laimėti nokautu

Lapkričio 18 dieną Vilniuje, „Avia Solutions Group“ arenoje, kovos menų mėgėjai turės išskirtinę galimybę stebėti neeilinę kovą. Ringe susitiks Raimondas Krilavičius ir skandalingasis brazilas Rodrigo Mineiro.

Kova sulaukė itin daug dėmesio ne vien dėl abiejų sportininkų unikalios kovos technikos ir stiliaus, bet ir dėl šiuos kovotojus lydinčio tūkstantinio gerbėjų ir sekėjų skaičiaus. Abu atletai – išskirtinės asmenybės kovos menų padangėje. Rodrigo šiai kovai rengia ir atvyksta palaikyti visa legendinio olandų žvaigždžių klubo „Mike’s Gym“ komanda.

Nors anksčiau R. Krilavičius sakydavo, kad užsienyje kovoti yra lengviau, dabar suprato, kad kovodamas tarp savų sienų jis jaučia kur kas didesnį jaudulį ir atsakomybę. Tačiau pripažįsta, kad tautiečių palaikymas suteikia papildomos motyvacijos ir jėgų kovoti dar atkakliau.

Artėjančioje kovoje Raimondas yra pasiryžęs pademonstruoti aukšto lygio techniką. Jis įsitikinęs, kad šią akistatą gali laimėti nokautu. Anot lietuvio, susidūrimas su R. Mineiro ne tik suteikia galimybę išbandyti savo gebėjimus prieš patyrusį kovotoją, bet ir patirti naujų iššūkių.

Paklaustas su kuo norėtų susikauti po šios kovos, Raimondas atsakė, jog jam visiškai nesvarbu, tai jis palieka spręsti Lietuvos bušido federacijai.

Prieš kovą R. Krilavičius dėmesį skiria ne tik fiziniam, bet ir psichologiniam pasiruošimui. Kovai jis rengiasi pas vieną iš geriausių Lietuvos smūgiavimo technikos trenerių Andrių Šipailą, o imtynių techniką tobulina su visa imtynių komanda. Jis žino, kad kova su nestandartiniu ir patyrusiu kovotoju kaip R. Mineiro reikalauja ne tik fizinio, bet ir strateginio pasiruošimo, nes kovos metu ypač svarbu neleisti oponentui įsibėgėti.

Kovos menų gerbėjams Raimondas norėtų palinkėti aistringos ir įsimintinos kovos. Jis jaučiasi laimingas, galėdamas suteikti žmonėms teigiamų emocijų, bei visada jaučia palaikymą ir meilę iš savo aistruolių.

Tai, be abejo, viena iš laukiamiausių kovų šiais metais, kurią turėsime galimybę išvysti lapkričio 18 dieną „Avia Solutions Group“ arenoje vyksiančiame „KOK Mega Series Hero’s“ turnyre.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder