Saldus auksu paženklintas revanšas

16-metis klaipėdietis Dovydas Sinkevičius toliau garsina mūsų miestą skambiomis pergalėmis. Šįkart jis su savo porininku iš Vilniaus Tomu Paplavskiu Rygoje vykusiame atvirajame Latvijos uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionate tarp 18 Latvijos, Estijos ir Lietuvos U-18 porų iškovojo aukso medalius.

Mūsų šalies paplūdimio tinklininkai finale įveikė pajėgiausią šios amžiaus grupės Latvijos porą - Gustabvs Druska ir Masrtins Pope.

Pirmąjį setą lietuvaičiai po įtemptos kovos pralaimėjo 19:21, tačiau vėliau pademonstravo šaltą protą, kovingumą ir susitelkimą`- antras setas laimėtas rezultatu 21:13, o lemiamas setas - 15:7.

Įdomu tai, kad D. Sinkevičius ir T. Paplavskis prieš mėnesį šiai Latvijos porai buvo nusileidę rezultatu 12:21, 14:21, o šįkart jau pasiektas saldus auksinis revanšas.

„Latvijoje paplūdimio tinklinio lygis labiau prilygsta Europos lygiui“, - sakė D. Sinkevičius.

D. Sinkevičiui - vos 16 metų, o jis tiek Lietuvoje, tiek Baltijos šalyse yra tarp U-18 grupės lyderių - tai šaunus pasiekimas.

Postūmį į priekį D. Sinkevičiui duoda ir nuolatinės treniruotės Vilniuje.

Jis lygiaverčių savo amžiaus ar bent keleriais metais vyresnių paplūdimio tinklinio žaidėjų neranda ir kiekvieną savaitgalį vyksta į Vilnių treniruotis. Kas savaitgalį treniruotėms sukaria po 600 km.

„Norėdamas progresuoti ir judėti į priekį, kol kas kitos išeities nematau. Mano tikslai - aukščiausi“, - ryžtingai kalbėjo D. Sinkevičius.

Daug motyvacijos D. Sinkevičiui suteikė prieš pat Naujuosius metus, tarpušvenčiu, Klaipėdoje treniruočių stovyklą surengęs pirmus istorijoje bronzos medalius pasaulio čempionato etapuose Lietuvai iškovojęs paplūdimio tinklininkas Audrius Knašas.

Vos ketverius metus paplūdimio tinklinį žaidžiančiam klaipėdiečiui D. Sinkevičiui A. Knašas piešia itin šviesią ateitį.

„Man vienas treneris pasakė, kad olimpinis medalis - tai 8 metai profesionalaus darbo. Jei Dovydas 8 metus paskirs profesionaliam darbui, žais turnyruose - viskas ranka pasiekiama. Viskas yra įmanoma“, - apie olimpinę Klaipėdos paplūdimio tinklinio viltį kalbėjo A. Knašas.

D. Sinkevičius jau drąsiai kaunasi su vyrais ir net duoda jiems pamokų.

„Mano šių metų tikslas - Europos čempionato medalis. Liepos 11-14 dienomis planuoju dalyvauti Sakartvele vyksiančiame Europos U-18 paplūdimio tinklinio čempionate, o liepos 25-28 dienomis Lenkijoje - Europos U-20 čempionate“, - planus vardijo D. Sinkevičius.

Šiemet yra suplanuota ir treniruočių stovykla Turkijoje.

„Man reikia daugiau žaidybinės praktikos ir konkurencingų varžovų“, - sakė D. Sinkevičius.

Jis teigė, kad motyvacijos turi ir atkakliai treniruosis toliau, kol pasieks savo tikslus.

„Tas kelias nėra lengvas, bet aš pasiryžęs juodai ir kantriai dirbti. Mano tikslas 2028-ųjų olimpiadoje Los Andžele arba 2032-aisiais Brisbane (Australija) dalyvauti olimpinėse žaidynėse“, - atskleidė savo užmojus D. Sinkevičius.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder