Sandra Sysojeva – „Cavaliada“ dailiojo jojimo turo čempionė

(1)

Po Krokuvoje (Lenkija) surengto finalinio „Cavaliada“ dailiojo jojimo turo etapo paaiškėjo viso sezono laureatai. Šiame Lenkijoje vykstančio žiemos dailiojo jojimo ture triumfavo lietuvė Sandra Sysojeva.

Lietuvos raitelė finaliniame etape užėmė antrąją vietą, o iš viso per aštuonis sezono etapus surinko 66 taškus. Už pirmąją vietą bendrojoje įskaitoje jai atiteko 3500 zlotų, praneša Sportas24.lt.

S. Sysojeva buvo laimėjusi visus šešis pirmus etapus. Jie buvo surengti Varšuvoje, Poznanėje ir Sopote. Kiekviename žirgyne buvo varžomasi tarpinėse ir laisvos programos rungtyse.

„Tai buvo penkti metai, kai dalyvauti „Cavaliada“ ture. Šios varžybos man visada yra geras nuotykis, nes jos yra puikiai suorganizuotos ir jose vyrauja labai draugiška atmosfera. Esu dėkinga savo komandai, kuri visada mane palaiko“, – teigė S. Sysojeva.

Antrąją vietą užėmė lenkė Karolina Mazurek (46 tšk.), trečiąją – lenkas Marcinas Woldanskis (44 tšk.). Ketvirta liko finaliniame etape dvi pergales iškovojusi vokietė Lena Hassmann (36 tšk.).

Taip pat Krokuvos „Tauron“ arenoje surengti trys paskutiniai Pasaulio taurės Centrinės Europos lygos finalo konkūrai.

Pirmajame iš jų Andrius Petrovas su žirgu Lincolns buvo aštuntas (Pasaulio taurės įskaitoje – 2), o Matas Petraitis su Holle – 19-as (Pasaulio taurės įskaitoje – 6). Antrajame konkūre M. Petraitis liko 17-as (6), o A. Petrovas – 20-as (7).

Trečiajame konkūre, kuriame Pasaulio taurės taškai buvo dvigubinami, A. Petrovas užėmė 22-ą vietą (6), o M. Petraitis – 32-ąją (11).

Galutinėje Pasaulio taurės Centrinės Europos šiaurės sublygos įskaitoje A. Petrovas užėmė trečiąją vietą su 80 taškų. Į Pasaulio taurės finalinį etapą Saudo Arabijoje pateko tik dvi pirmąsias vietas užėmę sportininkai – latvis Kristapas Neretniekas (126 tšk.) ir čekė Sara Vingralkova (105 tšk.). M. Petraitis su 39 taškais liko 12-as.

M. Petraitis su žirgu Cornet‘s Cloud sėkmingai pasirodė „Medium Tour Final“ konkūre, kuriame užėmė antrąją vietą. Už tai lietuviui atiteko 6000 eurų. Andrius Petrovas su Qarath van Paebroek Z šioje rungtyje buvo 13-as.