Šeštadienį - pirmoji „Dragūno“ kova dėl bronzos

Daugkartiniai Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempionai, šių metų Baltijos rankinio lygos (BHL) ir Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės nugalėtojai šeštadienį pradės kovą dėl iki šiol neturėtų medalių - LRL bronzos.

Klaipėdiečių mažojo finalo varžovai - ambicingieji Kauno „Granito-Kario“ rankininkai.

Pirmoji akistata vyks šeštadienį Klaipėdoje, „Dragūno“ namų arenoje (Taikos pr. 61A). Dvikovos pradžia - 14 val. Rungtynes tiesiogiai iš Klaipėdos transliuos LRL „Youtube“ kanalas.

Mažajame finale yra kovojama iki dviejų pergalių.

Antrosios serijos rungtynės vyks gegužės 19 dieną (trečiadienį) Kaune.

Jei po dviejų rungtynių rezultatas būtų lygus, tada lemiama akistata vyktų gegužės 22 dieną (šeštadienį) Klaipėdoje.

Istorija

Taip jau susiklostė, kad šiemet jau du titulus iškovoję dragūniečiai neprasibrovė į LRL finalą. Juos dukart 1 įvarčio skirtumu (Klaipėdoje rezultatu 28:27 ir Alytuje rezultatu 27:26) nugalėjo patyrę Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rankininkai.

Daugelis rankinio sirgalių su skausmu širdyje pamena 2016 metų finalą, kai „Dragūnas“ serijoje iki trijų pergalių prieš Alytaus rankininkus pirmavo 2:0, tačiau galiausiai pralaimėjo 2:3, o dzūkai pirmą kartą klubo gyvavimo istorijoje iškovojo LRL aukso medalius.

Šiemet „Varsos-Stronglaso“ rankininkai LRL finale kausis su Vilniaus VHC „Šviesa“, kuri pusfinalio serijoje 2:1 įveikė „Granitą-Karį“.

Trenerio komentarai

„Su “Granitu„ kautis bus tikrai nelengva. Jie pusfinalyje pademonstravo kovingumą, išties gerai žaidė visas rungtynes su “Šviesa„", - kalbėjo “Dragūno" vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Jis sakė, kad jo treniruojamoje komandoje yra šiek tiek bėdų, bet tikslas vienas - iškovoti medalius.

„Stengsimės sukurti gerą, rimtą kovą, visiems reikės parodyti charakterį“, - akcentavo jis.

Pasak A. Juškėno, kiekvienam komandos žaidėjui bus svarbu susikaupti, išlaikyti motyvaciją, žaisti drausmingai, stengtis daryti kuo mažiau klaidų ir atiduoti visas jėgas.

„Yra didžiulis skirtumas, užimsime trečią ar ketvirtą vietą. Mūsų tikslas - prizinė vieta“, - sakė A. Juškėnas.

Šį sezoną „Dragūnas“ su „Granitu-Kariu“ kovėsi tris kartus: po kartą Lietuvos, Baltijos rankinio lygų ir LRF taurės rungtynėse. Pernai spalį rungtynėse namuose „Dragūnas“ nugalėjo rezultatu 39:30, šių metų vasarį „Granitas“ išplėšė pergalę Kaune rezultatu 33:30. Trečioji akistata vyko LRF taurės finale, kur pranašesni buvo Klaipėdos rankininkai - 34:29.

 

Kauno „Granitas-Karys“ - grėsmingas varžovas, pasižymintis fizine jėga ir kovingumu. Tačiau mes turime tiek sau, tiek sirgaliams įrodyti, kad sugebame atsitiesti ir garbingai kibti į kovą dėl bronzos medalių. Juk savo trofėjų kolekcijoje šios spalvos medalių neturime, tad juos iškovoti būtų išties garbė. Juk trečioji vieta - prizinė, ne taip kaip ketvirta. Visada juk smagiau čempionatą baigti pergalingomis varžybomis. Mūsų komandos gretose yra daug Lietuvos rankinio rinktinės žaidėjų. Manau, kad jų per daug nuteikinėti ar motyvuoti nereikės, visi suprantame šios serijos svarbą. Turime suprasti, kad sporte visko nutinka ir vienas kitas pralaimėjimas negali mūsų sugniuždyti. Privalome sukąsti dantis ir kautis. Tikrai šį sezoną esame verti medalių.

Arvydas Bučius

Arvydas BUČIUS, „Dragūno“ komandos kapitonas

Sidebar placeholder