Smūgis Lietuvos rinktinei – dėl konflikto su treneriu komandą paliko žaidėjas

Lietuvos salės futbolo rinktinė šeštadienio vakarą stos į svarbiausią istorijoje mūšį, tačiau prieš pat jį ekipą paliko Arturas Juchno.

„Dužusios laimingo vaiko svajonės. Dėl asmeninių priežasčių palikta Lietuvos salės futbolo rinktinė prieš rungtynes su Kosta Rika. Buvo garbė ir didelė atsakomybė žaisti už Lietuvą. Kiekviena pabaiga yra kažko naujo pradžia“, – feisbuke rašė sportininkas.

„Ačiū ir sudie, salės futbole“, – mįslingai atsisveikino A.Juchno, kuris 15min kol kas atsisakė komentuoti situaciją „dėl pagarbos komandos draugams“.

Lietuvos futbolo federacija, bandydama užglaistyti futbolininko išvykimą, šią informaciją pranešė interviu su treneriu Jevgenijumi Ryvkinu pačioje pabaigoje.

„Lietuvos rinktinė šiose rungtynėse ir likusiame čempionate nebeturės Artūro Juchno – žaidėjas rinktinės stovyklą paliko dėl asmeninių priežasčių“, – taip skelbia LFF.

Vis dėlto 15min šaltiniai informuoja, kad tarp A.Juchno ir J.Ryvkino perbėgo juoda katė – dėl to žaidėjas ir paliko rinktinę.

Beje, tai ne pirmas kartas, kai durys į nacionalinę komandą užsitrenkia žaidėjui dėl nesutarimų su treneriu. Pasaulio čempionate nedalyvauja vienas geriausių Lietuvos žaidėjų Jurijus Jeremejevas.

Lietuva šeštadienio vakarą A grupės mače susikaus su Kosta Rika. Abi šios komandos dar neturi taškų, tad ekipa, iškovojusi pergalę, išsaugotų viltis žengti į atkrintamąsias varžybas.

Sidebar placeholder