Šveicarai neužtvėrė brazilams kelio į aštuntfinalį

Pasaulio čempionate Katare Šveicarijos rinktinė ilgai atlaikė Brazilijos futbolininkų atakas. Visgi brazilai laimėjo G grupės antrojo turo mačą 1:0 (0:0) ir užsitikrino kelialapį į atkrintamąsias varžybas.

Be traumuoto lyderio Neimaro (Neymar) žaidę brazilai pirmojo kėlinio pirmoje pusėje nesukūrė nieko įsimintino. 27 min. šveicarų gynyba subraškėjo - puikią progą gavo Vinisijus Žunioras (Vinicius Junior), tačiau nevykusį jo smūgį nesunkiai atrėmė vartininkas Janas Zomeris (Yann Sommer).

Daugiau klaidų pirmajame kėlinyje šveicarai nedarė.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą, V.Žunioras puolė švęsti, kai įrideno kamuolį į vartus, tačiau įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Kitaip nei serbai, pirmajame ture pralaimėję brazilams 0:2, šveicarai ir po pertraukos neleido favoritams įsisiautėti.

Palaužti varžovus brazilams pavyko tik rungtynių pabaigoje - 83 min. neatremiamą smūgį atliko Kazemiro (Casemiro).

Per du turus Brazilija surinko 6 taškus ir užsitikrino kelialapį į aštuntfinalį.

Šveicarija turi 3, Serbija ir Kamerūnas - po 1 tašką.

Serbai ir kamerūniečiai antrajame ture sužaidė lygiosiomis 3:3.

Gruodžio 2 d. trečiajame ture Brazilija susitiks su Kamerūnu, Šveicarija - su Serbija.