AKIMIRKA. 18-mečių krepšinyje jau galima išvysti ir efektingų epizodų bei dėjimų, tad savaitgalį krepšinio sirgaliams bus į ką pažiūrėti.

„Švyturio“ arenoje - krepšinio ateities kovos

Gegužės 21-22 dienomis (šeštadienį ir sekmadienį) Klaipėdos krepšinio sirgaliai savo akimis galės išvysti perspektyviausių Lietuvos 18-mečių krepšininkų kovas - Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyks Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikinų U18 finalinio ketverto varžybos.

Į finalinį etapą pateko dvi Vilniaus ekipos - Sostinės KM I-EMSI ir KM I-„Šilputa“, Kauno KA „Žalgiris“ II ir Vlado Knašiaus KM I-„Jumex“. Pastarąją uostamiesčio komandą treniruoja praeityje pats profesionaliai krepšinį žaidęs Mindaugas Bugys, o komandos branduolį sudaro Klaipėdos „Neptūno“ dublerių komandos nariai.

„Dėjome visas pastangas, kad finalinis etapas vyktų Klaipėdoje. Norime, kad klaipėdiečiai galėtų pamatyti, kaip tikimės, “Neptūno„ pagrindinės komandos ateities žaidėjus. Taigi, kviečiame visus savaitgalį atvykti į “Švyturio„ areną ir nemokamai grožėtis krepšinio kovomis“, - kvietė Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos direktorius Alfredas Kaniava.

Gegužės 21 dieną (šeštadienį) vyks pusfinalio mūšiai: nuo 16 val. susikaus Sostinės KM I-EMSI ir Kauno KA „Žalgiris“ II ekipos, nuo 18 val. - Vlado Knašiaus KM I-„Jumex“ ir Vilniaus KM I-„Šilputa“.

Pusfinalio nugalėtojai sekmadienį 14 val. susikaus didžiajame finale, o prieš tai nuo 12 val. vyks mažasis finalas.

16 val. - apdovanojimų ceremonija.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder