Tinklinio aikštelėje - azartiškos 13 komandų kovos

Klaipėdos teniso arenoje, Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) įrengtame smėlio aikštyne, vyko „EOLA Cup“ įmonių tinklinio turnyras. Varžėsi itin gausus būrys komandų - net trylika. Buvo visko: ir atkaklių kovų, ir emocijų, ir vienybės jausmo.

„Džiugu, kad “EOLA Cup„ įmonių turnyras auga ir tampa vis populiaresnis - įsilieja vis naujų komandų. Tai tampa savotišku laisvalaikio praleidimo būdu. Sportas suartina ir įskiepija vienybės jausmą“, - sakė turnyro organizatoriai Klaipėdos pliažo tinklinio klubo vadovai Inga ir Andrius Dumbauskai.

Tarp A lygio komandų pirmąją vietą iškovojo „Nautica“, antri liko „Reimoros“ atstovai, treti - „BalticDecor“.

Tarp B lygio komandų triumfavo „Retal Baltic Film“, antrąją vietą iškovojo „Kelprojektas“, trečiąją - „Makrima“.

Pasak organizatorių, šiemet naujai prisijungusios įmonės - „Kelprojektas“, „Dextera“, „Ramirent“ ir „EGO Go“ stebino puikiu žaidimu ir azartiškumu.

Kitas „EOLA Cup“ įmonių tinklinio turnyro etapas KBC uždarame aikštyne vyks spalio 28 dieną (penktadienį) nuo 18.30 val.

„Sportuoti ir varžytis pasirenkame patogų laiką po darbų, kad galėtų įsijungti kuo daugiau komandų. Mielai priimame ir kitas komandas. Kuo mūsų daugiau - tuo visiems įdomiau ir smagiau. Sveika konkurencija - tik į naudą“, - pabrėžė I. Dumbauskienė.

Turnyro sistema paprasta: visos komandos žaidžia kartu, o po pogrupių žaidimų komandos yra suskirstomos į du pajėgumo lygius.

„Visi turi šansų laimėti, nes ir apdovanojamos dviejų skirtingų lygių komandos. Tokie turnyrai motyvuoja įmonių darbuotojus ir draugus naujoms veikloms ir iššūkiams“, - teigė turnyro organizatorė.

Jau artėjantį savaitgalį, šeštadienį, KBC įrengtame smėlio aikštyne vyks moterų ir vyrų paplūdimio tinklinio turnyras „Argus Cup“, o kitą dieną, sekmadienį, - tradiciniu tapęs „Drogas“ 3x3 šeimų turnyras.

„Veiklos ir judesio daug. Vasara praėjo, tačiau tinklinio kovos ant smėlio nesibaigė“, - šyptelėjo I. Dumbauskienė.

FOTO APRASAS MASIŠKUMAS. „EOLA Cup“ įmonių tinklinio turnyre šįkart varžėsi per tuziną komandų.

FOTO APRASAS EMOCIJOS. Tinklinio aikštelėje buvo visko: ir atkaklių kovų, ir emocijų, ir vienybės jausmo.

FOTO AUTORIUS KBC nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder