Tradicinė Vakarų Lietuvos taurė išliko šeimininkų rankose

Lapkričio 27 dieną vyko net 16-tus metus organizuojama tradicinė sporto klubo “Okinava” Vakarų Lietuvos Taurė. Varžybose dalyvavo 230 dalyvių iš 10 Lietuvos klubų.

Tradicinė komandinė Vakarų Lietuvos taurė šiemet vėl išliko šeimininkų rankose. Po gausybės kata (kova su šešėliu) bei kumite (kontaktinių) kovų, komandinėje įskaitoje varžybų nugalėtojais tapo sporto klubas “Okinava”.

Sporto klubo auklėtiniai iškovojo net 44 aukso, 36 sidabro ir 53 bronzos medalius. Antrąją komandinės įskaitos vietą iškovojo Kuršėnų karate kyokushin klubas “DAO”, o treti tapo Klaipėdos klubas “Galaktika A”.

Į renginį atvyko ir įkvėpiančią kalbą jauniesiems sportininkams sakė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys Saulius Budinas. Jis džiaugėsi ne tik sporto klubo “Okinava” pasiekimais, bet ir tęsiamomis tradicijomis:

“Klaipėdos miesto neįsivaizduoju be sporto klubo “Okinava”, kuris garsina Klaipėdą bei Lietuvą jau daugiau nei 25 metus”.

Sporto klubo “Okinava” prezidentė džiaugėsi, jog į varžybas susirinko pilna salė puikiai nusiteikusių kovotojų, kurie atvyko ne tik pasitikrinti savo jėgas, bet ir šventiškai praleisti laiką.

Visos sporto klubo “Okinava” mokytojos labai džiaugiasi ir didžiuojasi auklėtinių pasirodymu varžybose. Užlipę ant tatamio jie jau tapo stipresni.

Gruodžio 3-iąją Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyks Europos kiokušin karatė absoliučios svorio kategorijos

empionatas. Jame dalyvaus ir sporto klubo “Okinava” mokytoja, Dianos Mačiūtės auklėtinė Rima Lisinskaitė. Čempionate bus kovojama dėl teisės kitąmet spalį dalyvauti pasaulio absoliučios svorio kategorijos čempionate Japonijoje. Tokie bilietai į Japoniją bus įteikti tik aštuonioms kovotojoms.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder