„Vakarų ekspreso“ žurnalistui - ministrės pirmininkės padėka

(1)

Sekmadienį per „Vilties bėgimą“ Klaipėdoje viešėjusi Lietuvos ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė padėkojo prie šio kilnaus renginio ne vienerius metus prisidedantiems savanoriams.

Tarp jų į sceną buvo pakviestas ir I. Šimonytės padėkos rašto bei dovanų sulaukė ir „Vakarų ekspreso“ žurnalistas Paulius Matulevičius, daugybę metų sporto bendruomenę suburiantis ir plačiajai visuomenei viešinantis „Vilties bėgimo“ renginį.

"Kiekvienas žingsnis, kuriuo siekiame skleisti vilties ir solidarumo kultūrą, pasirūpinti pagalba tiems, kuriems, susidūrus su klastinga onkologine liga, ypač sunku, yra nepaprastai svarbus, reikalingas ir įkvepiantis - geri mūsų darbai keičia mūsų visuomenę ir mus pačius.

Nuoširdžiai Jums dėkoju už tai, kad dovanojote savo laiką ir dėmesį, padėjote „Vilties bėgimui 2024“ vykti sklandžiai ir įtraukti dar daugiau žmonių. Jūs parodėte, kad drauge mes stiprėjame. Linkiu Jums sveikatos ir negęstančios vidinės šviesos", - sakė ministrė pirmininkė I. Šimonytė.

Padėką savanoriams išreiškė bei šiltų žodžių negailėjo ir „Vilties bėgimo“, skirto padėti onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms, sumanytojas brolis Benediktas - Sigitas Jurčys.

„Jūsų geri darbai matomi ir neliks užmiršti. Nuoširdi padėka Jums, telaimina Jus Dievas“, - kalbėjo brolis Benediktas.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder