Valdas Trakys: „Tokios pergalės - labai saldžios ir motyvuojančios“

(1)

Praėjusį savaitgalį Klaipėdos miesto centriniame stadione (Sportininkų g. 46) Klaipėdos „Neptūnas“ grįžo į Lietuvos futbolo federacijos I lygos („TOPsport Pirma lyga“) čempionato pergalių kelią - rezultatu 2:1 (2:1) nugalėtas Tauragės „Tauras“.

Visi trys įvarčiai vartų tinklą skrodė antrajame kėlinyje.

Pirmieji 61 dvikovos minutę pasižymėjo svečiai - klaipėdiečių vartus nuginklavo tauragiškių legionierius Xavello Djave Lyam Druiventak.

Po šio įvarčio neptūniečiai nesutriko - pademonstravo gražią kovą, dvasią ir ryžtą nugalėti.

Rezultatą 83 dvikovos minutę išlygino „Neptūno“ prancūzas Brice Stephane Didier Philippe Goupy.

Tarsi vyšnaitė ant torto klaipėdiečių futbolo sirgaliams tapo to paties prancūzo per pridėtą rungtynių laiką (95 min.) pelnytas pergalingas įvartis.

„Neptūnas“ savo sirgaliams padovanojo gerų emocijų pliūpsnį.

„Manau, pelnytai nugalėjome. Dominavome aikštėje, varžovas žaidė antru numeriu. Jie pirmi pelnė įvartį ir įstūmė mus į nepatogią situaciją, bet aš tikėjau, kad mes galime išlyginti rezultatą ir laimėti.

Tai ir įvyko pačioje rungtynių pabaigoje. Tokios pergalės yra labai saldžios ir motyvuojančios. Tiesa, jos nėra lengvos, o išplėšiamos sunkiu darbu“, - po rungtynių kalbėjo „Neptūno“ vyr. treneris Valdas Trakys.

„Neptūno“ futbolininkai po šios pergalės su 21 tašku (6 pergalės, 3 lygiosios, 1 pralaimėjimas) turnyro lentelėje pakilo laipteliu aukščiau - iš trečiosios į antrąją vietą.

„Tauras“ su 2 pergalėmis, 5 lygiosiomis ir 3 pralaimėjimais savo sąskaitoje turi 11 taškų ir turnyro lentelėje smuktelėjo į 11 vietą.

Kitas Lietuvos futbolo federacijos I lygos („TOPsport Pirma lyga“) čempionato rungtynes neptūniečiai žais gegužės 24 dieną išvykoje su Kėdainių „Nevėžiu“.

Klaipėdiečiai su 21 tašku turnyro lentelėje žengia antri.