„Viesulo-Dragūno“ rankininkai - vicečempionai!

Klaipėdą savo pergalėmis džiugina ne tik pagrindinė Klaipėdos rankinio „Dragūnas“ ekipa, bet ir jos dubleriai - „Viesulas-Dragūnas“. Pastaroji lyg viesulas įsiveržė į Lietuvos rankinio federacijos (LFF) pirmos lygos čempionatą ir net sugebėjo iškovoti vicečempionų taurę ir sidabro medalius.

„Esu labai patenkintas. Tai atspindi viso sezono nuoširdų darbą, atsidavimą ir kovingumą. Finale atidavėme visas jėgas. Nė vienam iš žaidėjų neturiu priekaištų. Jaunimą galiu tik pagirti“, - po Vilniuje pasibaigusių LRF I lygos finalo ketverto kovų „Vakarų ekspresui“ sakė „Viesulo-Dragūno“ treneris Gintaras Cibulskis.

Jis šią komandą į LRF finalą atvedė kartu su trenere Auksuole Stropiene.

Vilniuje vykusiose pusfinalio rungtynėse uostamiesčio atstovai susitiko su pajėgia Molėtų ekipa. Molėtiškius pavyko nugalėti rezultatu 31:27 (14:14) ir žengti į finalą, kuriame klaipėdiečių laukė Vilniaus „Amber“, pusfinalyje nukovę Šalčininkų rajono „Sokol“ ekipą.

Finalas buvo itin įtemptas, tačiau šįkart pergalę rezultatu 31:27 (14:13) iškovojo vilniečiai.

„Viesulą-Dragūną“ sudaro Klaipėdos sporto centro „Viesulas“ auklėtiniai ir rankinio klubo „Dragūnas“ jaunieji žaidėjai, dauguma jų yra 16-17 metų amžiaus, o kitų finalo ketverto komandų pagrindą sudaro vyresni ir kur kas daugiau patirties turintys rankininkai.

„Viesulo-Dragūno“ žaidėjams atiteko ir individualūs prizai.

Geriausiu finalo ketverto žaidėju Klaipėdos komandoje buvo pripažintas Tomas Valentukevičius.

Į sezono simbolinį geriausiųjų žaidėjų septynetuką pateko geriausiu kairiojo pusiau krašto žaidėju išrinktas Rokas Palskys, dešiniojo pusiau krašto - Ignas Savičius. Dar keliose kategorijose „Viesulo-Dragūno“ atstovai liko antri.

Į geriausiųjų septynetuką pateko ir kitos uostamiesčio komandos - „CSC Telecom-Mėmelis“ - atstovas Kęstutis Kremeris, kuris buvo išrinktas geriausiu gynėju.

„Džiugu, kad auga gera pamaina “Dragūnui„. Svarbiausia yra tai, kad Klaipėdos rankinio piramidė puikiai veikia - “Viesulo„ sporto centre treniruojami vaikai, paaugliai, moksleiviai, suburtos ne tik jaunimo ir vyrų komandos, bet ir moterų ekipa. Taip pat dar rungtyniauja ir dauguma profesionaliai rankininkų ekipas baigusių žaidėjų komanda - “CSC Telecom-Mėmelis„, - kalbėjo pagrindinės “Dragūno" komandos vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder