Viltys patekti į A lygą blėsta

(1)

Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkams vilčių iškovoti kelialapį į Lietuvos futbolo A lygą mažėja. Valdo Trakio auklėtiniai pirmąsias rungtynes Klaipėdoje dėl patekimo į Lietuvos aukščiausiąją futbolo - A lygą prieš Telšių „Džiugą“ pralaimėjo 0:4 (0:1).

Atsakomosios rungtynės Telšiuose vyks trečiadienį. Taigi, klaipėdiečiams, norint iškovoti šį išsvajotąjį kelialapį, reikia laimėti didesniu įvarčių skirtumu, nei buvo pralaimėta.

„Gaila, aišku. Manau, kad per didelis rezultatas. Turėjome savo rungtynių planą, kuris pirmą kėlinį buvo gerai išpildytas. Bet antrą kėlinį, nors per pertrauką rūbinėje ramiai pakalbėjome, kažkodėl neįvykdėme savo suplanuotų dalykų“, - po pirmosios dvikovos kalbėjo „Neptūno“ treneris V. Trakys.

Jis teigė, kad anksčiau laiko ginklų sudėti neplanuoja.

"Norisi tikėti, kad nėra nieko neįmanoma.

Futbole esame matę, kad komandos per 15 minučių atžaidžia 4 įvarčius. Aišku, reikia būti realistais, vis dėlto varžovai iš A lygos...

Žinoma, reikia paminėti ir mūsų netektis, tris žaidėjus: Dmytro Bondar, Egidijų Dusevičių, Paulių Lotužį. Brangūs mums praradimai. Brangiai kainavo tos nuostatų taisyklės, kad užskaitė sezono geltonas korteles ir neleido jiems žaisti. Tie smulkūs dalykai susidėjo ne mūsų naudai", - po dvikovos kalbėjo V. Trakys.

Priminsime, kad „Neptūnas“ prieš tris savaites iškovojo Lietuvos futbolo federacijos I lygos sidabro medalius ir antrosios vietos taurę bei kurį nežaidė, tiesiog laukė savo varžovų. Tas laukimas ir pertrauka be rungtynių taip pat klaipėdiečiams buvo ne į naudą.

„Neptūnas“ LFF I lygos pirmenybėse kovėsi puikiai: iškovojo 19 pergalių, 5 rungtynes sužaidė lygiosiomis ir patyrė vos 6 pralaimėjimus.

Surinkę 62 taškus, neptūniečiai nuo čempionų Alytaus „Dainavos“ futbolininkų atsiliko vos 5 taškais (67 taškai).

„Neptūno“ varžovas - Telšių „Džiugo“ klubas Lietuvos futbolo A lygoje liko priešpaskutinis (5 pergalės, 12 lygiųjų, 19 pralaimėjimų).