1001 viena koja. Darbo batai - kur pasirinkti Klaipėdoje?

  Pokyčiai gamtoje. Kaip jie įtakoja darbo aprangą?

Nieko nėra pastovesnio už pokyčius. Štai ir paskutinis rugpjūčio pirmadienis per pusdienį pakeitė vasarą į rudenį. Tapo aišku, kad marškinėlius ir sandalus teks keisti į uždaresnę avalynę ir šiltesnius rūbus.

Kaip pastebi IT specialistai, paaugo paieškos darbo batai Klaipėda užklausų. Natūralu, kad atšalus orams norisi uždaresnės avalynės kuri būtu šiltesnė, jaukesnė ir saugotu nuo drėgmės lietingą dieną. Smagu, kad rugsėjis palepino mus gerais ir komfortiškais orais.  Tačiau sinoptikai perspėja, kad spalis bus vėsus ir lietingas, todėl rūbus patarė rinktis atitinkamai.

 Darbo batai - ar sunku juos rasti Klaipėdoje?

Šiuo klausimu kreipėmės į neseniai uostamiestyje atsidariusios darbo drabužių parduotuvės Glovė MB vadovą Andrių Mordasą.

Jo teigimu, nors Klaipėdoje darbo rūbais prekiauja jau virš metų, tačiau dar nespėjo aprengti visų darbščių ir kokybišką aprangą bei avalynę mėgstančių Klaipėdiečių. Juokauja, kad apautų tūkstantis ir vieną koją, nes turi ko gero plačiausią darbinių batų pasirinkimą pajūrio regione.
 

Paklausus, kodėl 1000 ir viena koja - Andrius šypsosi.  Porų turim daug, o iš vieno gamintojo gavome pavyzdį - vieną batą, tai taip ir juokaujam, kad avalynės turime 1001-ai kojai. Na, turime daugiau, bet tas skaičius gražiai skamba :)

Taip, iš tiesų turime ir kokybiškos įvairiems poreikiams ir sezonams tinkančios darbo avalynės. Jau vežamės ir šiltų rūbų, termo aprangos ir kitų priemonių. 

Šioje vietoje esame lankstūs asortimento atžvilgiu, nes vežame iš labai daug ir įvairių gamintojų, leidžiame klientui pasirinkti iš katalogų ir pristatome per pakankamai trumpą laiką, todėl galime pasiūlyti ne tik išskirtinę aprangą, bet ir greitą pristatymą, gerą kainą bet ir logotipus ant rūbų.

Beje, dėl savo aukštos kokybės ir patikimumo, darbo rūbai dažnai naudojami ir laisvalaikio pramogoms, hobiui ar tiesiog kaip šilti ir praktiški rūbai, nes dažnu atveju - jie ir atrodo gražiai, ir yra kuriami aukštam našumui, todėl turi būti patogūs bei kokybiški.

 O kaip dėl naujienų, ar darbo rūbai turi madas?

Šiam rudeniui pasiruošėme ypatingai. Nuo rugsėjo mėnesio savo prekių asortimentą ir į gamintojų sąrašą įtraukėme Švedijos milžiną. Pradėjome atstovauti rimtą skandinaviškų darbo batų gamintoją Monitor, Matterhorn švediškų šiltų striukių ir megztinių bei liemenių gamintoją.

Šiltas liemenes ir fliso džemperius siūlome taip pat naujo mūsų atstovaujamo prekių ženklo iš Švedijos South West. Juk skandinavai moka gaminti šiltą aprangą - todėl juos ir pasirinkome kaip partnerius. Ir manau, kad tikrai neprašovėme, nes Lietuvos pirkėjas gauna gerą kainą už itin gerą produktą.

MB Glovė - kur surasti Klaipėdoje?

Nuo šiol Glovė Darbo rūbai Klaipėdoje randasi Šilutės pl. 27, Tačiau šioje teritorijoje yra nemažai pastatų ir įmonių. Tad kad nepasiklystumėte - google žemėlapiuose veskite  Glovė Klaipėda ir Jus atves tiesiai prie durų. Dirbame darbo dienomis 8-18 valandomis.

Mūsų šviesulys - Lina

Negaliu nepasidžiaugti mūsų šauniąja kolege Lina, kuri pasitinka lankytojus su šypsena ir su šypsena juos išlydi. Labai šiltas ir draugiškas žmogus, kolega, partneris. Labai džiaugiuosi, kad vienas kitą atradome reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje.

Monitor Švediška avalynė darbui ir laisvalaikiui

Monitor atradome visiškai netikėtai. Latvijos partneriai klausė dėl vieno modelio Hudson Bay - tai šilti aukšti darbo batai skirti atšiaurioms sąlygoms. Bet pakankamai lengvi, patogūs ir jaukūs su geru neslystančiu padu. Taip užmezgėme kontaktą su gamintoju ir turime ką turime bendradarbiavimo sutartį. Dauguma modelių patiko, todėl prie jų su laiku atsiras papildoma informacija apie mums patinkančią avalynę ir kitas šio gamintojo priemones.

 Kokios darbo aprangos prognozės?  

Sunku būtų nuspėti kas vyks artimiausiu metu kai viskas taip išbalansuota. Jau dabar pastebime, kad kai kurios įmonės rūbus renkasi taupiau. Tačiau kad ir kaip bebūtų, nemažai įmonių, kurios yra išbandę kokybišką aprangą, kad ir brangesnę - lieka prie jos, nes ilgesnis tarnavimo laikas atperka išleistus pinigus.

Tiesa, turiu tokį pastebėjimą, kad įmonės, kurios norėtu sutaupyti šildymo sąskaitą, dažnai renkasi kolektyvą aprengti termo apranga, flisiniais džemperiais ar šiltomis liemenėmis.

Taip investuojant nuo kelių ar keliolikos eurų galima truputį pamažinti šildymą patalpose, paliekant darbuotojams komfortiškas sąlygas darbui. Pasirodo ir toks taupymo būdas efektyvus. Tad šiandien dienai noriu palinkėti visiems kantrybės, susikaupimo, sumanumo ir darbštumo ir viskas pas mus bus gerai ;) 

Skaitomiausi portalai

Sidebar placeholder