Automobilių ekspertas

55 metų patirtį turintis mechanikas įvardijo tris "neužmušamus" automobilių modelius

(16)

Žinomas ekspertas Scotty Kilmeris patarė vairuotojams atkreipti dėmesį į tris turimus modelius, jei jie planuoja įsigyti naują automobilį.

Scotty, kuris su automobiliais susijęs jau 55 metus, savo socialinių tinklų puslapiuose reguliariai skelbia vaizdo įrašus, kuriuose informuoja žiūrovus, kaip neišleisti šimtų dolerių remontui, ir pateikia savo nuomonę apie tam tikrų markių automobilius, rašo "Daily Express".

Naujausiame vaizdo įraše Scotty teigė, kad vairuotojai, norintys įsigyti naują pikapą, turėtų apsvarstyti "Chevrolet Colorado", nes šis automobilis pasižymi aukšta surinkimo kokybe.

"Kaip girdite, tai nėra skardinė, tai gana solidus sunkvežimis.

Galbūt jis visą laiką gyveno Rodo saloje, bet, velnias, jis [savininkas] rūpinasi savo transporto priemonėmis.

Ant šio rėmo nėra jokių rūdžių, ir pažiūrėkite, koks jis blizgus.

Tačiau galbūt dar įdomesnės yra padangos, tai originalios padangos.

Akivaizdu, kad ant jų uždėtos geros padangos", - aiškino jis.

Apžiūrėjęs draugo turimą pavyzdį, Skotas pastebėjo, kad "Chevrolet Colorado" paprastai kainuoja brangiau nei "Toyota Tacoma".

Organizatorių nuotr.
Chevrolet Colorado

Tačiau jis pridūrė, kad daugelis dilerių parduoda "Colorado" pigiau, todėl skatina vairuotojus ieškoti geresnių pasiūlymų.

Scotty taip pat pabrėžė, kad "Chevrolet Colorado" yra paprastas sunkvežimis, turintis mažiau funkcijų, o tai reiškia, kad jame yra mažiau dalių, kurios gali sugesti.

Vėliau vaizdo įraše Scotty taip pat patarė vairuotojams, planuojantiems įsigyti naują krosoverį, rinktis "Mazda CX-30", teigdamas, kad kitas jį įsigijęs draugas buvo sužavėtas kainos ir kokybės santykiu.

Jis pridūrė: "Reikia atsižvelgti į tai, kad jis nusipirko šį daiktą už 24 000 JAV dolerių, visiškai naują automobilį už tokią kainą, ir nors jis varomas keturiais ratais, jo sąnaudos greitkelyje yra gana mažos.

O jei pažvelgsime po variklio dangčiu, pamatysite, kas man patinka. Tai 2,5 litro darbinio tūrio eilinis keturių cilindrų variklis.

Tai geras keturių cilindrų variklis, tai ne vienas iš tų 1,5, 1,4, 1,1 turbininių variklių, gal trijų cilindrų vietoj keturių, tai gero dydžio variklis.

Organizatorių nuotr.
Mazda CX-30

Galiausiai Scotty parodė žiūrovams 1995 m. "Ford F-150", sakydamas, kad vairuotojai, norintys turėti ką nors, kas bus patikima daugelį metų, turėtų pabandyti jį susirasti.

"Žinoma, dažai žino geresnių dienų, jie išblukę, tačiau konstrukciškai jis nepažeistas, vos prieš kelerius metus išgyveno nedidelę avariją.

Pažvelkite į šią lovą iš vidaus, pažiūrėkite, kokia ji vis dar blizganti.

Tai beprotiška.

Kaip sakoma, jų nebegamina taip, kaip anksčiau", - pridūrė jis.

Organizatorių nuotr.
Ford F-150

 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder