Mes irgi pompuojam nafta 30 metų,tik proveržio nesimato,ar jau nepompuojam?
Dar viena Bloga žinia Putinui
Dar viena Bloga žinia Putinui,
Rusų federacijos sunykimo pradžia, nes jie tik siurbti moka naftą, dujas arba degtinę.
Neabejotinai kiniečiai numuš rusams dar labiau kainą, pasinaudos proga.
Dykumų džinas
Dykumų džinas,
O kaip tuos vamzdžius apsaugos nuo diversijų, kuriomis labai suinteresuoti konkurentai?
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Mes irgi pompuojam nafta 30 metų,tik proveržio nesimato,ar jau nepompuojam?
Rusų federacijos sunykimo pradžia, nes jie tik siurbti moka naftą, dujas arba degtinę.
Neabejotinai kiniečiai numuš rusams dar labiau kainą, pasinaudos proga.
O kaip tuos vamzdžius apsaugos nuo diversijų, kuriomis labai suinteresuoti konkurentai?
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.