„Akropolių“ darbo laikas per Velykas: pirmąją Velykų dieną veiks dalis pramogų erdvių, o parduotuvės nedirbs

(2)

Balandžio 9-ąją, Velykų sekmadienį, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ įsikūrusios parduotuvės, vaistinės bei paslaugų teikimo vietos tradiciškai nedirbs. Tačiau lankytojų lauks kai kurios pramogų erdvės ir restoranai.

„Kaip ir kasmet Velykų sekmadienį, balandžio 9 d., Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ veiks tik kai kurie restoranai ir pramogų erdvės, o „Maxima“, „Eurovaistinė“, „Ermitažas“, kitos parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos nedirbs.

Lankytojų parduotuvėse vėl lauksime antrąją Velykų dieną, balandžio 10-ąją, kuomet prekybos ir pramogų centrai dirbs kaip įprasta“, – sako „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Vilniaus „Akropolyje“ pirmąją Velykų dieną lankytojų lauks kino teatras „Apollo kinas“ ir sporto baras „O‘Learys“, dirbsiantys nuo 12 val. iki 22 val. Iš restoranų tądien veiks tik „Burger King“, lankytojus aptarnausiantis 12-22 val.

Klaipėdos „Akropolyje“ balandžio 9 d. veiks kiek daugiau pramogų erdvių. Čia nuo 12 iki 22 val. bus galima apsilankyti kino teatre „Forum Cinemas“, pačiuožinėti ledo arenoje ir pramogauti „Apollo boulinge“. Pirmąją Velykų dieną lankytojų taip pat lauks visi restoranai, dirbsiantys nuo 12 iki 22 val.

Šiaulių „Akropolyje“ Velykų sekmadienį nuo 12 val. iki 22 val. veiks kino teatras „Forum Cinemas“ ir „Apollo boulingas“.

Antrąją Velykų dieną, balandžio 10-ąją, prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“ dirbs įprastu grafiku, išskyrus Šiaulių ir Klaipėdos „Akropoliuose“ esančias „Eurovaistines“ – tądien jų darbo laikas bus trumpesnis: Šiauliuose – nuo 9 iki 20 val., Klaipėdoje – nuo 9 iki 22 val.

Kazino darbo laikai šventiniu laikotarpiu visuose prekybos centruose nesikeičia.

Detalią informaciją apie „Akropolių“ parduotuvių, maitinimo įstaigų ir pramogų erdvių darbo laiką per artėjančias šventes galite rasti www.akropolis.lt.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder