Skotis Kilmeris

Patyręs automobilių mechanikas įvardija paprastą įrankį, kuris gali padėti vairuotojams išvengti daugybės rūpesčių

Įtakingas mechanikas, turintis daugiau kaip 50 metų patirtį, Scotty Kilmeris paragino vairuotojus savo automobiliuose įsirengti vaizdo registratorius, kad apsisaugotų nuo atsakomybės už kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Scotty perspėjo, kad paprasto prietaiso įrengimas gali užkirsti kelią vairuotojams būti pripažintiems kaltais dėl incidentų arba atsidurti kalėjime, rašo "Daily Express".

Šių prietaisų galima įsigyti daugumoje specializuotų automobilių parduotuvių ir juos galima prijungti prie beveik bet kurios keliuose važinėjančios transporto priemonės.

Kalbėdamas savo "YouTube" kanale Skotas sakė: "Šiandien aš jums parodysiu, kaip ši maža dėžutė gali apsaugoti jus nuo daugybės bėdų, o gal net ir nuo kalėjimo, nes viduje yra vaizdo įrašymo įrenginys, kuris yra labai patogus.

Nereikia būti genijumi, kad juos sumontuotumėte, tiesiog įkišate į cigarečių žiebtuvėlį, tada nuimate plėvelę ir priklijuojate ant prietaisų skydelio."

Jis pažymėjo, kad jam patinka būtent šis modelis, nes jis filmuoja pirmyn ir atgal.

"Jei į jus kas nors atsitrenks iš priekio, jūs tai pamatysite, o jei kas nors atsitrenks iš nugaros, taip pat pamatysite.

Kaip tik neseniai mano klientė pateko į avariją, net policija bandė ją apkaltinti.

Ji parodė jiems filmuotą medžiagą ir jie suprato, kad kaltas kitas asmuo.

Dabar, jei esate vienas iš tų žmonių, kurie vairuoja kaip maniakai ir tikriausiai sukelia avarijas, ne tokia jau protinga mintis turėti įrodymų, - pridūrė Kilmeris.

"YouTube" žiūrovai greitai ėmė komentarų skiltyje girti Skotą už šį patarimą, o daugelis perspėjo, kad jiems anksčiau ši technologija buvo naudinga.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder