Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
To brainwashed
To brainwashed, 2022-01-26 22:01

Kaškam ir zonoje tarp keturiu sie 2×2m yra gerai gyventi.butas nedaug kuom skiriasi nei masinai vietos bendras kiemas šunu prišiktas,bet tokiu špokinyčiu gyventojai balkone šašlykus sugeba išsikepti prie ventiliacijos virtuveje žuvį išsirukinti tai aišku tada nahuij tas namas :))))jai parejes iš darbo kiaušus prieš telika išverti alaus skarbonke atsidarai ir baigta diena.***** juk aplink nuosava nama dar reik dirbti po darbo o bapkiu tai niekas nemoka.gaila taves ir tavo žmonos jai tokia dar turi sunku jai po darbo dar dirbti ir taip visa gyvenima...

brainwashed
brainwashed, 2022-01-26 16:03

>kosmonautui. Ne visi nori gyventi name ir būti statybininkais ir po to elektrikais-santechnikais-sodininkais visą gyvenimą. o butų kainos tokios nes, ūbagai nupirks vistiek. iš kaimo tai reikia kažkur bėgti.

>Nevarykit
>Nevarykit, 2022-01-26 15:50

Butas visada ir liks tik butas, kad ir miesto centre ir su auksinėmis sienomis ir klozetu. Bet su visokiausiais kaimynais, rūkaliais, bendro naudojimo mokesčiais, o jei dar daugiabutis be renovacijos... O už 200.000 eurų galima nusipirkti nedidelį naujos statybos namą Tauralaukyje, neužstatytame rajone, su nedideliu nuosavu sklypeliu. Skirtumas yra.

Nevarykit
Nevarykit, 2022-01-26 14:22

Butas nelygu butui. Ziurint, kokioje vietoje yra ir kokiam rajone. Daznai geras butas buna geresnis uz nama kur nors kaime ar uzmiestyje. Atitinkamai ir kaina yra tokio buto kaip namo ar dar didesne.

kosmosas toliau tesiasi
kosmosas toliau tesiasi, 2022-01-26 13:41

ir ne vien tik LT tas komosas, ir JAV ir norgej, ir swedijoj, ir ES ir LT ir t.t..tik idomu ar ilgai tas aukso amzius laikysis, man asmenikai butas idiotiskas investicija (tik pinigus padedi kad nenuvertetu ir tiek), bet idomu is kur atsiranda tokiu nusilupusiu kurie nuomojasi tuos butus, moka kelis simtus eur,,,arba jie babkiu neturi visai buto, namo ipirkti, arba grynais algas gauna dirba nelegaliai,,,bet siai dienai net ir dirbant nelegaliai gali koki supersta sklypa sodo nusipirkti papigiai ir nama statytis didesni uz buta ir tai pigiau kainuotu negu nuoma, plius buta pirkti lizingu jau yra pigiau negu nuoma, nu nezinau,,,is kur tu nuominku atsiranda...

, 2022-01-26 11:59

ar tikrai? kažkaip mažėja gyventojų.

, 2022-01-26 11:48

Porsche pardavimai taip pat rekorduose..

:O
:O, 2022-01-26 11:20

Kokiam reikia būti kaušui, kad už būtą mokėti namo kainą...

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.