Durijaus skonio ledai, ramenai, „anime“ prekės pasiekė ir Klaipėdą (2)

Klaipėdos senamiestyje, Tiltų gatvės 19-ajame name, atsidarė nauja azijietiškų prekių parduotuvė „KuroNeko“.Čia galima įsigyti aštriausių ir populiariausių ramenų, azijietiškų užkandžių, padažų, desertų, ypatingų skonių gėrimų, suvenyrinių bei kolekcinių „anime“ stiliaus atributų ir kitų išskirtinių produktų.

„KuroNeko“ išvertus iš japonų kalbos yra juoda katė. Katė yra tas gyvūnas, kuris daro tai, kas jam patinka. Todėl jį pasirinkome parduotuvės simboliu. Mes taip pat darome tai, kas mums patinka", - sakė parduotuvės įkūrėjas Pranciškus Varkala, populiarinantis Azijos kultūrą Lietuvoje nuo 2008 metų.

„Japoniška “anime„ kultūra, jos atributika buvo mano hobis. Tad siųsdavausi įvairius šio stiliaus suvenyrus, dalyvaudavau festivaliuose. Vėliau akiratis ir asortimentas plėtėsi. Supratau, kad žmonės labiau mėgsta valgyti, negu žiūrėti. Taip gimė idėja pasiūlyti Lietuvos žmonėms azijietiškų skonių“, - pasakojo P. Varkala.

2016 metais atidaręs pirmąją „KuroNeko“ parduotuvę Vilniuje, jos įkūrėjas teigė vis sulaukdavęs prašymų atidaryti tokias parduotuves ir kituose miestuose. Tad pernai „KuroNeko“ atsirado Kaune, o dabar jau yra ir Klaipėdoje.

Nors naujausios parduotuvės lentynos dar ne visiškai užpildytos, tačiau jau pirmosiomis dienomis uostamiesčio gyventojai nesibodėdami stovėjo eilėse, kad patektų į vidų.

„Džiaugiamės lauktu atidarymu ir lankytojų gausa savaitgalį bei stebimės, kad eilutės prie durų rikiavosi ir pirmadienį. Regis, ši parduotuvė buvo iš tiesų laukta pajūryje“, - sakė „KuroNeko“ pardavėja.

Parduotuvėje sutiktas klaipėdietis Janis sakė, kad užsuko į parduotuvę iš smalsumo.

„Nežinau, ką perku. Paragausiu, gal patiks“, - sakė vyras, išsirinkęs dvi skardines gėrimo ir porą užkandžių pakelių.

Kita lankytoja įsigijo greitai pagaminamų makaronų - ramenų, kurie, anot parduotuvės darbuotojos, yra populiariausia „KuroNeko“ prekė.

„Turime įvairių skonių makaronų iš skirtingų Azijos šalių: Kinijos, Tailando, Korėjos, Japonijos. Tad, paragavę vienų, žmonės dažnai nori išbandyti ir kitokių skonių“, - sakė P. Varkala.

Anot pašnekovo, neskanių produktų „KuroNeko“ parduotuvėje nėra, tačiau ypač egzotiškas skonis - yra: desertai, gėrimai, ledai su durijaus vaisiumi. „Šis vaisius yra laikomas vaisių karaliumi, tačiau turi labai specifinį kvapą. Tad rekomenduojame jų paragauti tiems, kas nori patirti tikrą Azijos iššūkį“, - sakė P. Varkala.

Raktažodžiai
R, kad tik ap*ikti, atsiprašant. Pagyvins senamiestį tokia įdomi ir naujoviška parduotuvė. Klaupėdai to labai reikia. O čia, kad tik pabambėt kaip vėl kažkas blogai. Valgykit bulves iš savo daržo ir nereikės purkštaut.
Kas per R, 2021-06-09 14:27
Užsukau. Ir labai nustebau. Šioje parduotuvėje negalioja Lietuvos įstatymai ir tvarka ? Ar jau galima pardavinėti maisto prekes be lietuviškų sudėties aprašymų? Bus įdomu sužinoti ką apie tai galvoja maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai.
R, 2021-06-08 21:44
Sidebar placeholder