Estijos įmonė galės įsigyti elektronikos parduotuvių tinklą valdančią „Avitelos prekybą“

Konkurencijos taryba Estijos bendrovei „Raglor“ leido įsigyti po 100 proc. įmonių „Avitelos prekyba“, „Avitela trade“ ir Serviso kontraktų centro akcijų bei netiesiogiai per pastarąjį įgyti 100 proc. įmonės „Emtoservis“ akcijų, tokiu būdu perimant minėtų bendrovių vienvaldę kontrolę, nurodoma pranešime žiniasklaidai.

Kaip informavo Konkurencijos taryba, pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas šių metų rugpjūčio 24 d.

Įvertinus su sandoriu susijusias aplinkybes, konstatuota, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Bendrovė „Raglor“ yra tarptautinės nepriklausomų elektronikos prekių pardavėjų asociacijos „Euronics“ narė, valdanti įmones Latvijoje ir Estijoje. Su šia įmone susijusios bendrovės prekiauja buitine technika, elektronikos prekėmis, parfumerija, taip pat teikia prekybos vietos apipavidalinimo, garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas, pažymima išplatintame pranešime.

„Avitelos prekyba“ prekiauja buitine technika ir elektronikos prekėmis savo fizinėse bei elektroninėse parduotuvėse „Avitela“ ir „ElektroMarkt“, nuomoja nekilnojamąjį turtą, teikia reklamos paslaugas.

„Avitela trade“ užsiima didmenine prekyba buitine technika ir elektronikos prekėmis.

Serviso kontraktų centras parduoda pratęstos garantijos sertifikatus, o su juo susijusi bendrovė „Emtoservis“ atlieka buitinės technikos ir elektronikos prekių garantinį ir pogarantinį remontą, pranešė Konkurencijos taryba.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder