Jei teisingai supratau,aukščiausi kokybės standartai tai savo padaryto broko taisymas.
Kam
Kam,
Saziningai dirbti? Veliau ir darbo pritruksi .
buvo
buvo,
laikas, kada lietuvos kelininkai buvo geriausi tarybų sąjungoje, dabar keliai baltarusijoje geresni negu automagistralė. Dabartinė valstybinė įmonė sunaikino 2021 metais istorinį tašytų akmenų grindinį, kultūros ministro, siomos paskelbtoje saugomoje Priekulėje. Valdžios įmonės atstovai buvo mandagūs.
R
R,
Šitie klounai Vilkyčiuose dviračių taką tiesia. Tai reikia matyti , kaip tratinami pinigai. Ant naujo asfalto skirto tik dviračiams ir pėstiesiems mauroja mažiausiai 20 tonų sveriantys ekskavatorius ir sunkvežimiai. Asfalto pakrasčiai, kurie turi būti užpilti skaldele , užpilami augaliniu gruntu, kuris paslepiamas po plonyčiu skaldelės sluosniu. Sudarkytus įvažiavimus į žmonių teritorijas užpylė smėliu. Apie darbo tempus, jau geriau noeko nekalbėti. Išvis neįsivazduojama, kaip tokia įmonė dar gali kažką dirbti. Ten ne darbuotojai o Rafšanai su Džumšutais surinkti.
Kas
Kas,
nedirba - tas neklysta, argi ne taip?!!
Yra posakis
Yra posakis,
Ne šventieji puodus lipdo
Gedas
Gedas,
Situacija tragikomediška.Valstybinė bendrovė laimejusi sutartį su Valstybine bendrove nekokybiškai atliko paslaugas iš mūsų visų pinigų. Dabar taisys iš tų pačių mūsų pinigų nekokybiškus darbus.
Taip ir toliau. Juokas .Kas prisiims atsakomybe? Čia tas pats kaip iš vienos kišenės į kitą pinigus perdėti. Viskas buvo daroma,ir bus taisomas brokas iš tų pačių biudžeto pinigų.Gaila kad pas mūsų valstybės daromos tokios aferos.Biudžeto pinigais galima švaistytis,ir niekas atsakomybės neneša.
Sirgalius
Sirgalius,
Gerai, kad valstybinės reikšmės kelių priežiūros darbuotojai yra nuoširdžiai mandagūs. Bet patirties asfaltavimo darbams atlikti aiškiai trūksta patirties.
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Jei teisingai supratau,aukščiausi kokybės standartai tai savo padaryto broko taisymas.
Saziningai dirbti? Veliau ir darbo pritruksi .
laikas, kada lietuvos kelininkai buvo geriausi tarybų sąjungoje, dabar keliai baltarusijoje geresni negu automagistralė. Dabartinė valstybinė įmonė sunaikino 2021 metais istorinį tašytų akmenų grindinį, kultūros ministro, siomos paskelbtoje saugomoje Priekulėje. Valdžios įmonės atstovai buvo mandagūs.
Šitie klounai Vilkyčiuose dviračių taką tiesia. Tai reikia matyti , kaip tratinami pinigai. Ant naujo asfalto skirto tik dviračiams ir pėstiesiems mauroja mažiausiai 20 tonų sveriantys ekskavatorius ir sunkvežimiai. Asfalto pakrasčiai, kurie turi būti užpilti skaldele , užpilami augaliniu gruntu, kuris paslepiamas po plonyčiu skaldelės sluosniu. Sudarkytus įvažiavimus į žmonių teritorijas užpylė smėliu. Apie darbo tempus, jau geriau noeko nekalbėti. Išvis neįsivazduojama, kaip tokia įmonė dar gali kažką dirbti. Ten ne darbuotojai o Rafšanai su Džumšutais surinkti.
nedirba - tas neklysta, argi ne taip?!!
Ne šventieji puodus lipdo
Situacija tragikomediška.Valstybinė bendrovė laimejusi sutartį su Valstybine bendrove nekokybiškai atliko paslaugas iš mūsų visų pinigų. Dabar taisys iš tų pačių mūsų pinigų nekokybiškus darbus.
Taip ir toliau. Juokas .Kas prisiims atsakomybe? Čia tas pats kaip iš vienos kišenės į kitą pinigus perdėti. Viskas buvo daroma,ir bus taisomas brokas iš tų pačių biudžeto pinigų.Gaila kad pas mūsų valstybės daromos tokios aferos.Biudžeto pinigais galima švaistytis,ir niekas atsakomybės neneša.
Gerai, kad valstybinės reikšmės kelių priežiūros darbuotojai yra nuoširdžiai mandagūs. Bet patirties asfaltavimo darbams atlikti aiškiai trūksta patirties.
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.