girulių kempingas

Girulių kempingas ruošiamas sezonui

Pajūrio kempingas Giruliuose po šešerių metų pertraukos sugrįžo į VšĮ Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos cento (TIC) rankas ir ruošiasi naujam turizmo sezonui.

Pasak Klaipėdos TIC vadovės Romenos Savickienės, šešerius metus pagal koncesijos sutartį kempingą valdžiusi UAB „Jūros kempingas“ objektą paliko geros būklės.

„Tikrai tvarkinga. Yra tik natūralus nusidėvėjimas“, - padėtį įvertino R. Savickienė. Anot jos, šiuo metu TIC perėmė objektą savo priežiūrai ir ruošia dokumentus (higienos pasas ir t.t.), kad kempingas toliau galėtų veikti. Priklausomai nuo situacijos planuojama, kad lankytojus bus galima priimti jau balandžio-gegužės mėnesiais.

„Jokio kapitalinio remonto nereikia. Atnaujinsime įrangą, indus, nupirksime naują patalynę“, - didelių investicijų neplanuoja R. Savickienė. Anot jos, dar nėra galutinai nuspręsta, ar kempingas dirbs tik sezono metu, ar nuolat.

Kad kempingas galėtų veikti, planuojama įdarbinti keturis administracijos darbuotojus ir vieną ūkvedį.

„Pirmiausia reikia pradėti veikti, o po to žiūrėsime“, - apie planus nedaugžodžiauja R. Savickienė.

Anot jos, kempinge yra 12 keturviečių šildomų namelių, administracinis pastatas. Teritoriją galimą išnaudoti renginiams. Valdant koncesininkui ten buvo ir užkandžių prekybos kioskas.

Anot R. Savickienės, sunkumų valdant kempingą neturėtų iškilti, nes TIC šį objektą administravo iki 2016 metų, kuomet jis buvo perduotas koncesininkui.

Tiesa, pandemija ženklai pakoregavo turizmo sektorių. „Pajūrio kempingai“ koncesijos sutartį nutraukė praėjusio gruodžio pradžioje, mėnesiu anksčiau, nei buvo numatytas pabaigos terminas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder