IPhone 13 mini

Įvardytas geriausias 2023 m. "iPhone" pagal kainos ir kokybės santykį

13-osios kartos "Apple" išmanusis telefonas, kompaktiškas "iPhone 13 mini", buvo pavadintas geriausiu telefonu, kuriuo galima pakeisti pasenusį "Apple" įtaisą.

Daugelis vartotojų svarsto, kokį "iPhone" įsigyti, jei dabartinis jau seniai paseno, o išleisti daug pinigų naujam nepageidaujama.

Pasak autoritetingo leidinio "The Verge", "iPhone 13 mini" versija funkcionalumu nedaug atsilieka nuo naujausio "iPhone 14", tačiau kainuoja pastebimai pigiau.

Vienas iš pagrindinių "iPhone 13 mini" privalumų yra tas, kad tai greičiausiai bus paskutinis kompaktiškas "Apple" telefonas.

Kartu daugeliui naudotojų patogiau naudotis tik nedideliu įrenginiu, kuris gerai telpa rankoje, rašo "The Verge".

Be to, jis turi gerą kamerą ir vaizdo įrašymo funkciją, taip pat patogią ergonomiką.

Pasak "The Verge" redaktoriaus, jis pardavė savo "iPhone 11" ir mainų būdu nusipirko "iPhone 13 mini", kurio kaina nukrito iki 600 JAV dolerių (apie 22 000 Lt).

Tačiau Ukrainoje mainai nėra labai paplitę - už visiškai naują išmanųjį telefoną vis dar reikia mokėti apie 30 000 grivinų.

Priminsime, kad išleidusi "iPhone 14" liniją "Apple" nusprendė pakeisti "mini" įrenginį visiškai nauju įrenginiu, pavadintu "Plus".

Išmanusis telefonas buvo išleistas dvejus metus, tačiau pernai jo buvo atsisakyta "Plus" - modelio su didesniu ekranu, tačiau be "Pro" versijos funkcijų.

Naujosios "iPhone 15" linijos pristatymas tradiciškai vyks rugsėjo mėnesį.

Greičiausiai šiemet "Apple" pristatys iš karto 5 "iPhone 15" modelius: "Basic", "Plus", "Pro", "Pro Max", taip pat labai brangų flagmaną "Ultra".

Tikimasi, kad "iPhone 15 Ultra" pasiūlys periskopinę kamerą, dvigubą asmenukių kamerą ir titano galinį skydelį su lenktais kraštais.

Su priesaga "Ultra" "Apple" nori dar labiau pabrėžti brangiausio serijos "iPhone" "premium" pobūdį, kaip paprastai daro "Android" gamintojai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder