Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Šilumos ūkio įstatymo 12 str. 1 p. nuostata - "Šilumos vartotojai atsiskaito su šilumos tiekėju už sunaudotą šilumą pagal šilumos pirkimo - pardavimo vietoje įrengtų atsiskaitomųjų šilumos apskaitos prietaisų rodmenis". Šio įstatymo 15 str. 1 p. nuostata - " Vartotojams parduodamo karšto vandens kiekis nustatomas pagal vartotojų patalpose esančių atsiskaitomųjų karšto vandens apskaitos prietaisų rodmenis". Tegu baigia "svaičioti ir mulkinti vartotojus, t.y. daugiabučių namų gyventojus" ir butuose patys įrengia išmaniuosius karšto vandens apskaitos prietaisus, kurie įgalins vienalaikį rodmenų nuskaitymą iš daliklių ir karšto vandens skaitiklių butuose ir atlieka nors kartą metuose jų patikrą. O dabar yra tiesiog "palaida bala". Net kai raštu kreipiamasi atlikti karšto vandens rodmenų patikrą, nereaguojama. Buvo kreiptasi net keletą kartų į namo administratorių, į šilumos prižiūrėtoją bei į šilumos tiekėją atlikti namo butuose karšto vandens rodmenų patikrą, kadangi name kažkas iš gyventojų piktybiškai ir sąmoningai nedeklaruoja faktiškai suvartoto karšto vandens kiekio, iki šiol nėra jokios reakcijos. O tai atsiliepia visų gyventojų mokėjimams. Niekam niekas nerūpi. Svarbiausias tikslas - sava kišenė.
Adelė, 2021-09-16 14:07
Kl.vandenyse prieš keletą metų padarėme pilotinį projektą .Pastatėme naujos kartos skaitiklius (Šaulių 56) , kurie skaičiuoja lašus , nuskaito nuotoliniu būdu, per naktį nuskaito visų miesto šalto ir karšto vandens skaitiklių parodymus. Pritaikius keletą programų gali nustatyti vandens tinkluose avarines nuotėkas . Vogimas tampa neįmanomas ir dar daug kitokių privalumų. Deja XXI amžiaus pasiekimai ne mūsų miestui. Mes ne vokiečiai ir ne italai . Mes ,šiaip , paskutiniai ES barbarai.....
Jonas, 2021-09-15 19:09
vandenys juokdariai sugalvojo nusimesti visa atsakomybe prisidengiant kazkokiu socialiniu ivaizdziu nors visa ka jie padarys tai tuos mokescius nukels i energijos saskaitas ir mes paprasti zmones mokesime dar daugiau, visiskas chaosas, lauk tokia vandenu vadovybe kuri pritare tokiam bizniui
vandens klientas, 2021-09-15 14:28
Dabar labai aiškiai pasimatys kas iš tikrųjų atstovauja Klaipėdiečius.
Gaila, 2021-09-15 14:22
"Klaipėdos vanduo" akcininkas yra savivaldybė, kodėl be savininko žinios "Klaipėdos vanduo" kelia neramumus? Kodėl Neniškis apsimeta "durniumi"? Ko verta Klaipėdos savivalda, jei visokie vadukai daro ką nori?
Teisutis, 2021-09-15 10:22
Kl vanduo pamiršo kad nuotolius reikiapriisimti kaip įmonei, neperekliant galutiniam vartotojui. Taip pat nėra aišku kiek vandens nuteka pakeliui iki namo. Vietoj demagogija geriau ruoskites žiemai valymit lietaus nuvedimo latakus mieste.
Svečias, 2021-09-15 10:06
Aš taupau vandenį , ir matau kiek sunaudoju , o dabar vogs kiek galės turėsim mokėti už kitus kurie vagia , daro nesąmones nu tik Klaipėdoje taip gali daryti aš nesutinku , turiu skaičiukus kurie man parodo kiek sunaudoju.
Baisu, 2021-09-15 09:52
Gryna teisybe,kam tada skaiciukai?Nejaugi neimanoma Rast kurie apvagineja.Paziurekit kiek zmoniu gyvena ir kokie duomenys del Vandens .Suprantu visu neapeisi zmoniu,bet yra duomenys yra pirmininke jei Kyla itarimas name,galima patikrinti.Juk ne masiskai vagia.O gal yra kitu variantu?Taip kaip dabar yra viskas normaliai.O jei norit nurasinet viso namo is karto ,labai aciu,Sita varianta praejom senai.Kam tada skaitliukus statet?
Ема, 2021-09-15 09:09
Vandenų diras ir jo chebra visai išnaglėjo. Čia ne Vilnius ir ne Rubikono chebra.
Julija, 2021-09-15 09:03
Kaip visada Klaipėdos Vanduo bando eiti lengviausiu keliu. Kam gaudyti vagis , jei paprasčiau užkarti trūkumus gyventojams. Pasipils krūvos teismų , nes aš kaip gyventojas pagal sutartį turiu atsiskaityti pagal bute įrengtus apskaitos prietaisus. Iš manęs nei cento daugiau negausit. Bet KV gudriai bando eiti per namų administratorius ir šiems pasirašius sutartis , nuostolius ir neapmokėtas skolas permesti jiems. Aišku administratorius permes gyventojams. O tada jau bus teismų karuselė.
Ramass , 2021-09-15 08:57
Nieko nesupratau. Įstaigos kratosi viena kitos.Viens kitam permeta savo taisykles. Kokios dar sutartys??? Viena supratau, kad norima skaičiuoti pagal bendrą namo vandens skaitiklį, tai naxren mums tie vandens skaičiukai butuose??? Kaip visuomet, kentėsime mes gyventojai!!!
Skaitytoja, 2021-09-15 08:34

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.