Klaipėdoje startuoja nauja ir unikali maisto pristatymo programėlė „Seatisfy“: kurjeriai atveš malonumą pietauti darbe

Jau visai netrukus Klaipėdoje dirbantys uostamiesčio gyventojai bei miesto svečiai pietauti darbe galės su didžiausiu malonumu. Skanius, sočius ir tarsi namuose ruoštus pietus jie į biurus galės užsisakyti  su nauja maisto pristatymo programėle „Seatisfy“. 

Anot aplikacijos kūrėjų komandos vadovo, maitinimo paslaugas Vakarų Lietuvoje teikiančios įmonės „Jogundė“ direktoriaus Eugenijaus Milašiaus, tokio sprendimo iki šiol nebuvo nei Klaipėdoje, nei visoje šalyje.

„Ši programėlė – išties unikalus produktas. Ji sprendžią būtent darbuotojų maitinimo iššūkius, kadangi dirbantieji ne visada pavalgyti turi laiko, randa tinkamų vietų, o ir maisto kainos auga. Todėl „Seatisfy“ pietavimą darbe pavers tikru malonumu – mūsų kurjeriai atveš tikrai kokybiškus pietus, juos pristatys greitai bei už ypač gerą kainą. Be to, net maisto užsisakius kartu su kolegomis, programėlė leis kiekvienam užsakymą padalinti ir už pastarąjį sumokėti atskirai. Taigi nebeliks dažno sunkumo vėliau susirinkti pinigus už pietus iš bendradarbių“, – sako E. Milašius.

Naujoji maisto pristatymo programėlė Klaipėdoje startuos pavasarį. Ją nemokamai bus galima atsiųsti iš aplikacijų parduotuvių „Android“ ar „iOS“ išmaniuosiuose įrenginiuose.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder