Šalia Klaipėdos „Akropolio“ planuojamas naujas pastatas

Šalia Klaipėdos „Akropolio“, šiaurinėje sklypo dalyje, lygiagrečiai Kauno gatvei,planuojama statyti dar vieną prekybos paskirties pastatą. Jo projektas įkeltas Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje, o viešas svarstymas nuotoliniu būdu vyks gegužės 19 d. 17 val.

Projekto aiškinamajame rašte informuojama, kad sklype Taikos pr. 61  projektuojamas antras prekybos paskirties 3527,84 m² ploto pastatas su atskira koncepcija, kurio prekybos plotas, techninės, buitinės ir administracinės patalpos bus skirtos vienam nuomininkui.

Projektuojamame vieno aukšto, daugiau kaip 10 m aukščio pastate numatomas vienas pagrindinis įėjimas iš lauko nuo Kauno gatvės pusės. Prekių padavimo rampa numatoma nuo apvažiavimo aplink pastatą pusės.

Šalia pastato numatyta įrengti 5968 kv. m automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje bus 243 vietos, taip pat stovą 20 dviračių pastatyti.
 

Dėl statinio 10 proc.  sumažės esamas sklypo apželdinimas. Trūkstamus želdynus numatoma kompensuoti gretimuose sklypuose.

Medžiai bus sodinami naujai formuojamos automobilių stovėjimo aikštelės teritorijoje ir ties pėsčiųjų takais, kurie ves link įėjimų į naują prekybos vietą.

Naujai statomo pastato fasadas bus panašus į „Akropolio“, tačiau sukurs naują akcentinį tūrį, kuris išsikiš iš bendros fasado linijos ir bus pabrėžtas stiklo vitrinomis. Skaidraus stiklo vitrinos numatomos ties įėjimais ir pastato kampe orientuotame į Kauno g. ir Taikos pr. sankryžos pusę.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder