„Klaipėdos nafta“ į saulės elektrines investuoja 1 mln. eurų

„Klaipėdos nafta“ pakeitė vardą

(1)

Sausio 10 d. tarptautinė energijos terminalų operatorė AB „Klaipėdos nafta“ verčia naują istorijos puslapį ir tęsia veiklą nauju juridiniu pavadinimu – AB „KN Energies“. 

Pavadinimo keitimas susijęs su strateginiais įmonės pokyčiais ‒ bendrovės ilgalaikėje strategijoje brėžiamu siekiu žengti tvarios energetikos keliu ir pereiti nuo iškastinio kuro prie naujų energijos rūšių. 

Naujasis pavadinimas taip pat orientuojamas į tarptautines rinkas, kuriose bendrovė sėkmingai įsitvirtina.

„Energetikos sektorius visame pasaulyje, o ypač Europoje, išgyvena transformaciją – tai ilgalaikis pokytis ir jį ketiname pasitelkti 65 veiklos metu skaičiuojančios bendrovės tolimesniam augimui.

Turime ambiciją iki 2050-ųjų tapti Baltijos regiono naujų tvarių energijos rūšių saugojimo ir transportavimo lyderiu.

Siekiame, kad kiekviename vykstančios energetinės transformacijos etape būtume tie, kurie klientams padėtų apsirūpinti kertinėmis ir naujomis energijos rūšimis.

Būtent tokią žinutę koduojame naujame bendrovės pavadinime“, ‒ teigia „KN Energies“ generalinis direktorius Darius Šilenskis.

Pavadinimo keitimu įprasminama praėjusių metų vasarą patvirtinta ilgalaikė dabartinės „KN Energies“ strategija.

Joje numatytos 3 svarbiausios veiklos kryptys: skystieji energijos produktai, suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalai ir naujos energijos rūšys, tokios kaip sintetinis kuras, vandenilis ir jo junginiai bei kiti alternatyvūs energijos nešėjai, taip pat anglies dioksido surinkimas ir saugojimas.

Apie ketinimą keisti pavadinimą bendrovė pranešė spalio mėnesį, po to visuotiniame akcininkų susirinkime buvo patvirtinti atnaujinti įstatai, kurie vėliau užregistruoti juridinių asmenų registre.

Pavadinimo keitimas bendrovės darbuotojams, klientams ir partneriams įtakos neturės. Nepakitę liks ir jos įsipareigojimai, tad dėl šio pokyčio sutarčių keisti nereikės.

Toks pats išliks ir bendrovės buveinės adresas, adresas korespondencijai, atsiskaitomosios sąskaitos ir kiti rekvizitai.

Bendrovė toliau naudos ankstesnį, 2016 m. atnaujintą prekės ženklą – KN. Tiesa, keičiant pavadinimą buvo pakoreguotas bendrovės logotipas, atnaujinta prekės ženklo spalvų paletė.

Sausio 10 d. taip pat keičiamas ir KN dukterinės bendrovės UAB „SGD logistika“ juridinis pavadinimas, kuri nuo šiol veiklą tęs kaip UAB „KN Global Terminals“.

KN – tarptautinė energijos terminalų operatorė, užtikrinanti saugius ir patikimus skystosios energijos srautus, chemijos ir žaliavų krovą Baltijosjūros regiono vartotojams, o klientams visame pasaulyje padedanti žiniomis ir gebėjimais plėtoti tvarios energetikos infrastruktūros projektus. Bendrovė šiuo metu eksploatuoja tris skystųjų energijos produktų terminalus Klaipėdoje, Subačiuje ir Marijampolėje, yra suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų Lietuvoje ir Brazilijoje operatorė. KN taip pat teikia komercinio eksploatavimo paslaugas keturiems Vokietijos plaukiojantiems SGD terminalams.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder