Konferencija: „Verslo aplinka: ką lemia naujos rizikos?“

Spalio 20 d. nuo10 val. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir juose veikiantis Europos įmonių tinklas (ang. Enterprise Europe Network) rengia konferenciją „Verslo aplinka: ką lemia naujos rizikos?“.

Organizatorių nuotr.

Pasak rūmų prezidento Vlado Pleskovo, verslo konferencijos temą padiktavo naujos neplanuotos ir nepamatuotos rizikos, vėl iškilusios verslui.

Anot jo, nuo karantino ribojimų ir draudimų atsitiesti nebuvo kada: dabar verslo išlikimui svarbios kartais padidėjusios energetinių išteklių kainos, ekonominės krizės su visais jos požymiais pradžia.

Konferencijos metu bus aptariamos pagrindinės rizikos, su kuriomis susiduria verslo atstovai: karantinas, karas ir krizė, energetiniai iššūkiai, investicijos, NT ir verslo plėtra bei siekiama atsakyti į klausimus: kaip apsaugoti verslo investicijas, ar dėl dabartinės situacijos sustos regiono plėtra ir NT projektai?

Renginio pranešėjai, įmonių rūmų narių vadovai taip pat dalinsis patirtimi, su kokiomis naujomis rizikomis susiduria įmonės savo veikloje bei priimant svarbius verslui sprendimus.

Renginyje pranešimus pristatys: UAB „Creditinfo Lietuva“ verslo plėtros ir strategijos vadovė Jekaterina Rojaka, VŠĮ Lietuvos energetikos agentūra patarėja Agnė Bagočiutė, AB „Šiaulių bankas“ Investicinių paslaugų grupės vadovas Domas Klimavičius, advokatų profesinės bendrijos „NOOR“ partneris Povilas Karlonas, UAB „Espersen Lietuva“ įmonės ir verslo vystymo vadovė Nerija Kėrytė – Arnašienė, UAB „ProDJ“ direktorius Dovydas Bajoras.

Konferencijoje ketina dalyvauti 70 Klaipėdos regiono įmonių atstovų.

Organizatorių nuotr.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder