AB „Klaipėdos vanduo“ pakartotinai kreipsis į valstybinę energetikos reguliavimo tarnybą (VERT) dėl išaiškinimo šiuo klausimu, kadangi tiek vandens tiekimo veikla, tiek šilumos tiekimo veikla yra reguliuojamos šios tarnybos.

Taip pat dėl vandens tiekimo karštam vandeniui ruošti bus tariamasi ir su kitomis tarnybomis, kad pasirinktas apsirūpinimas karštu vandeniu būdas būtų įgyvendintas tinkamai, taip, kaip reglamentuoja LR šilumos ūkio įstatymas bei šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklės.

Bendrovės „Klaipėdos vanduo“ siekia, kad karšto vandens tiekimo paslauga būtų teikiama, taip, kaip reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai ir taip, kad gyventojai nepajustų neigiamų pasekmių.

Todėl bendrovė „Klaipėdos vanduo“ kviečia daugiabučių administratorius ir bendrijų pirmininkus į nuotolinį susitikimą, kuriame atsakysime į visus klausimus.

Susitikimas įvyks 2021-09-20 dieną, 15:00 val. Susitikimo nuoroda atsiųsta elektroninio pašto adresais. Jei negavote nuorodos, prašome kreiptis el. paštu [email protected]

Raktažodžiai
Ar niekam nekyla klausimas, kaip Klaipėdos vanduo be akcininko (savivaldybės) leidimo drumsčia vandenį ir testuoja gyventojų nervus. Dar tokios betvarkės nėra buvę.
Juokas pro ašaras, 2021-09-17 13:17
Norėčiau suprasti kodėl skiriasi daugiabučio gyventojų suminis vandens suvartojimas nuo namo įvadinio? Tai kam ta meteriologinė patikra reikalinga? Dar daug neatsakytu klausimų kyla...
Vidas, 2021-09-16 22:48
PRITARIU SIGITUI. Šis debilizmas turi baigtis. Be to, turi būti išklausytos ir daugiabučių namų gyventojų nuomonės, nes administratorius nėra daugiabučių šeimininkas, jam tik suteikta teisė namą administruoti.
Klaipėdietė, 2021-09-16 16:47
Sidebar placeholder