Matykite savo reklamą universaliuose "2 in 1" lauko ekranuose Mažeikiuose!

Lauko ekranas Mažeikiuose „Centras“

Tyrimai rodo, kad lauko reklama ekranuose sulaukia 400% daugiau dėmesio nei statiniai lauko stendai. Todėl jei dar neapsisprendėte, koks reklamos būdas pritrauktų didžiausią auditoriją ir klientų skaičių, rinkitės „2go“ LED lauko ekraną „Centras“, įrengtą Mažekių mieste.

 

 

<text>Žemaitijos ir Naftininkų gatvių sankirtoje esantis LED lauko ekranas įrengtas pačiame Mažeikių miesto centre. Šioje vietoje įrengti du vaizdo ekranai, nukreipti į skirtingas gatvių puses, pasižymi itin aukštos kokybės vaizdu - ekrano rezoliucija - 640 x 288 pikseliai. Ekranų dydis siekia 18,6 kvadratinių metrų  (6,4 x 2,9 m), o reklamos transliuojamos avi, mp4, mov formatais.

Kadangi reklaminis stendas įregntas šalia daugybės restoranų bei kitų laisvalaikio praleidimo vietų, o taip pat netoliese įsikūrę kiti žmonių traukos centrai, tokie kaip prekybos centrai „Rimi“, „IKI“ ir „Norfa“, degalinės „Circle K“ ir „Orlen“, „Plungės rajono savivaldybės ligoninė“, „Mažeikių kultūros centras“ ir Mažeikių Šv. Pranciškus Asyžiečio bažnyčia, Jūsų reklama užtikrintai pasieks tikslinę auditoriją. Svarbu pabrėžti, kad per savaitę pro LED ekraną „Centras“, įrengtą Mažeikiuose, vidutiniškai pravažiuoja apie 187 tūkst. automobilių.

Aktyviausiai reklamą pastebi ir į ją reaguoja 15 – 49 metų amžiaus gyventojai. Reklama media ekranuose ypač veiksminga kai siekiama pristatyti naują prekę ar paslaugą kuo didesnei auditorijai ir pritraukti nuolatinį vartotojų ratą.

Įmonė, pagaminusi naują produktą, pristatanti naują paslaugą ar atnaujinusi prekės pakuotę, klientą gali informuoti labai greitai – prieš arba per produkto paleidimą į rinką. Būtent lauko ekranuose reklamą galima paleisti ir pakeisti akimirksniu ir apimti didesnį auditorijos skaičių pagrindiniuose miestuose iš karto.

Turite klausimų? Norite užsisakyti lauko reklamą? Kreipkitės el. paštu  [email protected] arba skambinkite telefonu +370 605 05508.

Daugiau informacijos:

Lauko ekranas Mažeikiuose - „Centras“

Led lauko ekranų tinklas Lietuvoje - „2go“

Lauko ekranai

Reklamos lauko ekranuose kainos

Reklaminių klipų kūrimas

Led ekranų prekyba

Kontaktai

 

 

 

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder