„Lavango Engineering LT“ pradėjo veikti naujas gamybos cechas

Šią savaitę „Lavango Engineering LT“ pradeda veikti antras naujos statybos gamybos cechas, kuris 2000-iais kvadratinių metrų išplėtė bendrovės gamybines patalpas ir jos šiandien jau trigubai didesnės – viršija 3000 kv.m.

Pasak bendrovės vadovo Jevgenij Sakovskij, tai mažiausiai dėl dviejų priežasčių svarbus įvykis bendrovei: „visų pirma tai reiškia, kad galime jungti dar aukštesnę pavarą plėtojant savo tarptautinę veiklą – planuojame, jog dėl naujo mūsų gamybinio potencialo iki 2025 m. mūsų apyvarta išaugs du su puse karto ir sieks 20 mln. eurų.

Antra – žengėme dar vieną žingsnį ne tik link modernios, bet ir tvarios gamybos – o tai mums kaip atsakingai pramonės įmonei, suvokiančiai globalius iššūkius, yra svarbu“ – sako jis.

Į naujojo gamybos cecho statybas ir įrengimą bendrovė investavo daugiau nei 2 mln. eurų. Daugiausia investicijų – apie 0,5 mln., pareikalavo naujasis vamzdžių ir profilių pjovimo lazeris, kuris pasižymi itin dideliu tikslumu ir greičiu.

Užbaigusi naują pastatą bendrovė perplanavo ir visą jos gamybos procesą: pirmajame gamybos ceche nuo šiol bus tęsiami paruošiamieji darbai, tuo tarpu naujajame ceche – vyks įrenginių surinkimas, pakavimas bei paruošimas transportavimui.

Todėl naujose patalpose buvo sumontuoti suvirinimo įrenginiai ir praplėstos suvirintojų darbo vietos, įrengtos specialios paskirties kameros stiklavimo darbams, dedikuota plotas elektroinstaliacijai, surinkimui bei galutiniam produktų testavimui ir kokybės kontrolei, pakavimui, sandėliavimui ir pakrovimui į autotransportą bei jūrinius konteinerius.

Naujai statomos patalpos buvo priežastis bendrovei peržiūrėti visą gamybos procesą, todėl buvo paruoštas naujas technologinis gamybos projektas pagal LEAN metodiką, kuris ženkliai prisidėjo efektyvinant gamybą.

Sumaniai ir metodiškai suplanuoti naujas darbo vietas įmonei padėjo UAB „Nortus“ ekspertai.

Pernai „Lavango Engineering LT“ padidino pajamas 124 proc. iki 8,3 mln. eurų. Tuomet plėtėsi ir bendrovės eksporto rinkos. „Šiemet tikimės ir toliau augti, nes įveikėme pagrindinį – ribotų gamybinių pajėgumų iššūkį.

Mūsų gaminius labai vertina Europoje ir Azijoje – šiandien juos galima rasti daugiau nei dvidešimtyje užsienio šalių. Na o dabar, kai fiziškai galime sukurti dar daugiau, greičiau, efektyviau – nelieka apribojimų plėstis ir į naujas rinkas“ – sako bendrovės direktorius J. Sakovskij.

Bendrovės gamybos cechuose naudojama vien tik žalioji energija. Organizacijos tvarumo politiką padeda įgyvendinti ir naujose patalpose įdiegta išmani patalpų apšvietimo sistema, taupanti energijos resursus.

Statybos rangos ir priežiūros darbus „Lavango Engineering LT“ patikėjo UAB „EDM statyba“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder