„Lighthouse“ išplės naujas centras (atnaujinta)

Liepų gatvėje, šalia bendradarbystės erdvės "Lighthouse" planuojama statyti dar vieną pastatą, kuris, kaip teigia idėjos autoriai, bus skirtas ir žmogaus ilgaamžiškumui siekti pasitelkus technologijas ir mokslą.

Naujas statinys planuojamas sklype tarp "Lighthouse", SMK Aukštosios mokyklos, Skaitmeninių inovacijų centro bei baigiamo statyti greitojo maisto restorano "McDonald's".

Statybas planuojančios bendrovės "Uosto verslo centras" užsakymu parengti ir pirmadienį paviešinti projektiniai pasiūlymai skelbia, jog penkių aukštų ir apie 5 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastate turėtų įsikurti kavinė, biurai, administracinės ir gydymo paskirties patalpos, trečias ir ketvirtas aukštai būtų skirti įvairioms paslaugoms susijusioms su sveikatinimu. 

Taip pat numatomos mokslo paskirties patalpos - diagnostikos laboratorijos, kuriose bus atliekami įvairūs tyrimai, o penktame - 110 vietų numatoma konferencijų salė ir kulinarijos klasė. 

Pastatas taip pat turėtų požeminę aikštelę su 40 vietų automobiliams. 

Gegužės pabaigoje "Lighthouse" gimtadienio proga Klaipėdoje inicijuotoje konferencijoje "Klaipėda 2030: geriausios gyvenimo kokybės ir Longevity miestas Lietuvoje?" šis projektas pristatytas kaip ketvirtasis "Lighthouse" plėtros etapas.

Pristatant jį teigta, kad naujame pastate įsikurs ilgaamžiškumo centras, kurio veikla bus orientuota į senėjimą lėtinančią mediciną (longevity): žmogaus savijautos gerinimą ir galimybių ribų išplėtimą pasitelkus technologijas ir mokslą.

Viliamasi, jog toks centras pritrauks žmones kurtis Klaipėdoje.

Konferencijoje teigta, kad centras duris atverti planuoja 2026-ųjų pradžioje. 

Statybų užsakovės "Uosto verslo centras" akcininkai yra bendrovė "Viremida Group" ir asmenys, susiję su "Lighthouse" valdymu. 

"Lighthouse" bendradarbiavimo erdvė Liepų gatvėje veikia nuo 2019-ųjų, 2021-aisiais gretimame pastate įsikūrė SMK aukštoji mokykla, o Skaitmeninis inovacijų centras atidarytas prieš metus.
 

Pastato vizualizacija. Projektuotojų nuotr.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder