Gediminas Žiemelis

Lošimų įmonė „Nesė“ taps Gedimino Žiemelio krepšinio klubo partnere

Lošimo namus Klaipėdoje ir Vilniuje valdanti uostamiesčio bendrovė „Nesė“ turėtų tapti viena pagrindinių verslininko Gedimino Žiemelio įkurto ir valdomo krepšinio klubo „Wolves“ rėmėjų ir partnere, patvirtino klubo atstovas.

 

„(Nesė – BNS) taps vienu iš partnerių, taip (...) Partneris ir rėmėjas – čia iš esmės žodžių žaismas.

Taip, jie planuoja tapti vienu iš mūsų generalinių rėmėjų“, – BNS pirmadienį teigė krepšinio klubo „Wolves“ atstovas spaudai Martynas Pocius.

Jis nenurodė, kokią paramą „Nesė“ skirs sostinės krepšinio klubu. 

„Avia Solutions Group“ arena bei „Nesė“ pranešė trečiadienį ketinančios pristatyti naują arenos partnerį bei pavadinimą, taip pat naują lošimų bendrovės partnerystę sporto ir pramogų srityje. 

„Nesė“ pristatys savo naują internetinį prekės ženklą, jo plėtros planus Lietuvoje ir užsienyje, bei vieną didžiausių šalies sporto istorijoje rėmimo sutarčių“, – skelbia „Nesė“. 

Su įmonės vadovu ir savininku Alvidu Pauliku BNS pirmadienį susisiekti nepavyko.

Daugiau informacijos apie „Nesės“, „Avia Solutions Group“ bei „Wolves“ bendradarbiavimą klubo bei arenos atstovai nepateikė.

„Avia Solutions Group“ arenos atstovas Laurynas Ribakas BNS teigė, jog arenos pavadinimas bus susijęs su įmone „Nesė“, tačiau šis vardas jame nefigūruos. 

„Į tą pusę, bet klystate šiek tiek su sąvokomis, pavadinimais. Tikrai negaliu patvirtinti, kad taip tikrai bus. Viskas paaiškės trečiadienį“, – BNS teigė L. Ribakas. 

Pernai spalį remdamasis šaltiniais naujienų portalas „15min“ paskelbė apie Lietuvoje besikuriančią naują lošimų bendrovę „Twinsbet“, kuri gali būti susijusi su verslininko G. Žiemelio projektais.

Pasak portalo, Lietuvos patentų biurui prekės ženklus „Twinsbet“ pateikusi registruoti bendrovė „GT Sportas“ yra registruota „Avia Solutions Group“ pastate – verslo centre „Aerocity Tech Valley“.

Be to, kaip tuomet skelbė „15min“, „GT Sportas“ darbuotojų paieškos skelbimuose įmonės aprašymo vietoje buvo įdėtas ir trumpas „Nesė Group“ aprašymas anglų kalba.

Šios atstovai neigė savo ir „Twinsbet“ partnerystę bei teigė portalui apie skelbimą nieko nežinantys. Vėliau „GT Sportas“ aprašymą darbo skelbime ištaisė. 

Vis dėlto „Twinsbet“ interneto svetainės rekvizituose yra „Nesės“ pavadinimas ir kontaktai. 

Buvusi Vilniaus „Siemens“ arena į „Avia Solutions Group“ pervadinta 2021-aisiais, ją įsigijus G. Žiemelio kontroliuojamai bendrovei „DG21“. 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder