Nidos centre aukciono būdu parduodamos patalpos

Liepos 26 d. prasidėjo registracija į aukcioną, kurio metu parduodamos atskirą korpusą sudarančios gyvenamosios paskirties patalpos Nidos centre, Skruzdynės g. 2B. Investicijai tinkamų 273,17 kv.m ploto patalpų pradinė kaina aukcione siekia 750 tūkst. Eur (netaikant PVM).

1984 m. pastatytas objektas įsikūręs 100 metrų iki Kuršių marių, jo gyvenamosios paskirties patalpos išsidėsčiusios per 2 aukštus ir cokolį – iš viso 15 patalpų. Pirmame ir antrame aukšte įrengta 12 kambarių, kurių plotai užima nuo 8,53 kv. m iki 9,75 kv.m.

Kambariai atskirų sanitarinių mazgų neturi, tačiau kiekviename aukšte yra bendro naudojimo dušai, WC ir virtuvėlė. Iš keturių cokoliniame aukšte neįrengtų patalpų trys turi langus.

Objektas yra nekilnojamųjų kultūros vertybių teritorijos apsaugos zonoje, tačiau nėra įtrauktas į Kultūros paveldo departamento registrą. Pagal esamą žemės nuomos sutartį, būsimajam pirkėjui numatoma perleisti 0,0378 ha žemės sklypo dalį. 

Unikali lokacija su itin ribota pasiūla

Kaimynystėje nuo 2021 m. birželio veikiančio visiškai atnaujinto viešbučio „Nidos banga“ vidutinis kambarių užimtumas birželio-liepos mėnesiais siekia 76 proc., liepos mėnesį – 85 proc.

Vidutinė 20 kv. m kambario nuomos kaina liepos mėnesį siekia apie 145 Eur už naktį. Remiantis Statistikos departamento duomenimis, Neringos miesto vidutinis užimtumas trečiąjį metų ketvirtį būna aukščiausias ir siekia 60–70 proc.

Būsimasis pastato savininkas turės galimybę išnaudoti patogų objekto suplanavimą ir neįrengtas cokolinio aukšto patalpas, atnaujindamas jas pagal savo poreikius. Apartamentai galėtų būti apjungiami į didesnius arba paliekami esamo dydžio.

„Dėl unikalios lokacijos, vaizdingo gamtos suformuoto kraštovaizdžio ir saulėčiausios Lietuvos vietos statuso, Nida itin pamėgta tarp aukštesnes pajamas gaunančių vietos ir užsienio turistų, ieškančių ramybės atostogų metu.

Nida yra viena iš labiausiai reprezentacinių mūsų šalies vietų, ją kasmet aplanko apie 60 tūkst. garbių užsienio svečių, turistų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš svetur.

Nida COVID-19 pandemijos metu tapo pamėgta vieta nuotoliniam darbui ir darbostogoms (angl. workation). Atsižvelgiant į tai, šis investicinis pasiūlymas turėtų sudominti tuos, kurie vertina bei supranta lokacijos unikalumą ir pasiūlos ribotumą“, – sako „Newsec“ tarpininkavimo grupės vadovė Jurgita Ragaišė.

Kuršių nerija – 97 km sausumos juosta tarp Baltijos jūros ir Kuršių marių, kuri 2000 m. pabaigoje buvo įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą kaip kultūrinio kraštovaizdžio objektas.

Svarbu nepamiršti ir tarptautiniu mastu pripažintų Neringos paplūdimių, kurie nuo 2002-ųjų metų (pirmiausia Nidos paplūdimiai) apdovanoti Mėlynąja vėliava, rodančia, jog paplūdimys atitinka aukštus aplinkosaugos ir paslaugų kokybės reikalavimus.

Prestižiniame Lietuvoje kurorte yra ne viena lankytojus traukianti vieta – Parnidžio kopa, Saulės laikrodis, Nidas uostas bei švyturys, čia taip pat veikia Nidos meno kolonija.

Vos už 10 minučių pėsčiomis nuo parduodamo objekto įsikūrę poilsiautojų pamėgti restoranai ir kavinės, iki gražiausių Lietuvos paplūdimių – tik 1,5 km, o po visą Kuršių neriją itin patogu judėti puikiai išvystytais dviračių takais.

Registracija į aukcioną vyks iki rugpjūčio 24 d., o rugpjūčio 25 d. planuojamas elektroninis aukcionas platformoje adresu https://newsec.lt/nt/lt/aukcionai-1049

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder