„SBA Urban“ vysto prestižinės klasės apartamentų projektą pajūryje „Kopų slėnis“

SBA grupės nekilnojamojo turto plėtros kompanija „SBA Urban“ šalia Palangos, Kunigiškiuose, vysto būsto poilsiui prie jūros projektą „Kopų slėnis“. Beveik hektarą siekiančioje teritorijoje, pušyno apsuptyje, iškils išskirtinės architektūros 5 namų ansamblis. Statybos darbai Užkanavės gatvėje jau prasidėję visu pajėgumu. Planuojama, kad naujakuriai į visiškai įrengtus pajūrio apartamentus įsikels jau kitų metų liepą.

„Į prestižinio nekilnojamojo turto segmentą pajūryje žengiame išnaudodami visą SBA NT komandos patirtį kuriant architektūriškai estetiškus, kokybiškus komercinius ir gyvenamuosius projektus. Lietuva pajūrio turi labai nedaug, todėl į šį projektą žiūrime itin atsakingai.

Prie „Kopų slėnio“ dirbome ne vienerius metus tam, kad būtų apgalvotas kiekvienas aspektas ir detalė. Į projektą investuosime beveik 10 milijonų eurų, kad naujieji namai taptų organiška pajūrio dalimi, kurioje klientams pasiūlysime ramią ir skoningą užuovėją“, - sako „SBA Urban“ plėtros vadovas Arnas Bušmanas.Arnas Bušmanas

Išmanūs techniniai ir architektūriniai sprendiniai

Projektas yra vienoje iš pirmųjų linijų prie jūros - vos už 150 metrų. Čia suplanuoti penki 3 aukštų A++ energinės klasės pastatai, kuriuose - vos 65 apartamentai.

Naujakuriai galės rinktis iš mažų - 18 kv. m ir didesnių per 100 kv. m siekiančių būstų su dideliais, 9 kv. m, balkonais. Vidutinė kvadrato su visa apdaila kaina sieks apie 5600 eurų.

„Neabejojame aukštos klasės projektų paklausa pajūryje, tačiau tuo pat metu suprantame, kad, kuriant namus unikalios gamtos prieglobstyje, reikia ieškoti itin kokybiškų techninių ir architektūrinių sprendinių.

Mūsų valdomoje teritorijoje palikome per 60 proc. žalių erdvių.Kopų slėnis

Naujų namų apdailai parinkome klinkerio plyteles, būstuose - aliumininiai vitrininiai langai, viršutiniuose aukštuose lubos, siekiančios net iki 4,8 m. Kruopščiai dirbome ties kiekvienu projekto aspektu - landšaftu, laiptinėmis ir net tokiais elementais, kaip išmaniosios spynos. Norime, kad gyventojai čia jaustųsi kaip savo asmeninėje pajūrio užuovėjoje", - sako A. Bušmanas.

„Kopų slėnis“ atitiks aukščiausius gyvenamiesiems namams keliamus tvarumo reikalavimus.

Bus įrengtos saulės jėgainės ant stogų, dujinis grindinis šildymas, oro kondicionieriai bei rekuperacija. Langams įdiegta saulės kontrolė, kuri leis taupyti šildymo bei vėsinimo kaštus.

„Kopų slėnio“ architektūrą „SBA Urban“ komanda kūrė kartu su žinoma Lietuvos architektų studija „HEIMA architects“. Čia didžiausias dėmesys skirtas stilistinei pastatų ir gamtos dermei, vyrauja natūralių spalvų ir tekstūrų medžiagos, kurios ne tik estetiškos, bet ir patvarios, pritaikytos pajūrio klimatui.Kopų slėnis

Projekto ašimi išliko ilgaamžės pušys, kurios ne tik supa pačią teritoriją, bet žaliuoja ir slėnio erdvėse. Pastatai projektuoti taip, kad derėtų prie pušų, o ne atvirkščiai. Spygliuočių šakos sieks didelę dalį balkonų, taip dar labiau akcentuojant gamtos svarbą tiek vystytojams, tiek ir būsimiems gyventojams.

Daugiau informacijos ir būstų pasirinkimas - www.kopuslenis.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder